Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Radviliškio rajono raštingiausio pradinuko konkursas „Tėviške, Tėvyne, ...noriu aš pramokti margo tavo rašto“

Balandžio 19 dieną Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijoje vyko rajono mokyklų raštingiausio pradinuko konkursas „Tėviške, Tėvyne, ...noriu aš pramokti margo tavo rašto“, kuriame dalyvavo 4 klasių mokiniai iš Gražinos pagrindinės mokyklos, Vinco Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų, Baisogalos mokyklos – darželio, Šeduvos, Šiaulėnų Marcelino Šikšniaus ir Sidabravo gimnazijų.

Konkurso dalyvius dainelėmis pasveikino Sidabravo gimnazijos darželinukai ir mokiniai, vadovaujami mokytojų D. Leščinskienės ir E. Janeliūno. Konkurse geriausiai diktantą parašyti sekėsi Baisogalos mokyklos – darželio mokinei Ievai Kaštelianovaitei (mokytoja Nilutė Jasaitienė), antrąją vietą pelnė Vaižganto progimnazijos ketvirtokas Aironas Zubavičius (mokytoja Dijana Dovidaitytė), trečioji vieta atiteko Vaivai Volkavičiūtei iš Vinco Kudirkos progimnazijos ( mokytoja Jolanta Triščenkovienė). Už dailų raštą atskiru prizu padėkota Agotai Poškaitei (mokytoja Rasa Varkulevičienė). Nugalėtojai apdovanoti Radviliškio SNJUC diplomais, Radviliškio ŠSPC bei Sidabravo gimnazijos dovanomis. Už dalyvavimą mokiniams  įteiktos Sidabravo gimnazijos padėkos.
     Kol vertinimo komisija taisė diktantus, mokinukai, vadovaujami mokytojos T. Matulevičienės, iš spalvoto modelino pasigamino pakabukus. Ačiū visiems konkurso dalyviams ir juos ruošusiems mokytojamsǃ

Mokytoja R. Žalienė

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį