Dabar lankosi

Dabar svetainėje 303 svečiai ir narių nėra

dofe ženklelis

THE DUKE OF EDINBURGH'S INTERNATIONAL AWARD LIETUVA (DofE)

 

DOFE PROGRAMOS BRONZOS LYGIO KVALIFIKACINIS ŽYGIS

Gegužės 29-30 d. Sidabravo gimnazijos dvi bronzos lygio komandos priėmė DofE programos kvalifikacinio žygio iššūkius, su kuriais žygeiviai susitvarkė be didelių sunkumų. Abi komandos kvalifikacinio žygio tikslų įgyvendinimo siekė Radviliškio rajono Sidabravo seniūnijos apylinkėse, tačiau skirtingais maršrutais: vieškeliais, bekelėmis, Kiršino upės pakrantėmis, miškais, pereinant ne vieną upę ir upelį, praeinant sodybas, ūkininkų dirbamus laukus, žmogaus rankomis puoselėjamą Šilalės mišką – parką, dvarus...

Nuoširdžiai dėkojame kvalifikacinio žygio vertintojui Benui Gudinavičiui, kuris ne tik pozityviai nuteikė bronzos lygio dalyvius kvalifikaciniam žygiui, bet ir profesionaliai sustiprino dalyvių pasitikėjimą savo žiniomis ir jėgomis.

Jausmas, įveikus kvalifikacinį žygį, tiek vadovams, tiek dalyviams buvo nerealus – dar kartą visi įrodė, kad verti DofE programos bronzos lygio dalyvių vardo!

 Fotoram.io

DOFE BANDOMASIS ŽYGIS NERIES REGIONINIAME PARKE

Gegužės 18-19 d. Neries regioniniame parke vyko The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE) programos žygių savaitgalis, kuriame dalyvavo ir Sidabravo gimnazijos DofE programos bronzos lygio dalyviai – 7 kl. mokiniai: Samanta, Mykolas, Girėnas, 1g kl. mokiniai: Kristina, Gvidas, 2g kl. mokiniai: Pija, Viskintė, Matas, Pijus. Dalyvius į žygį lydėjo ir jų saugumu rūpinosi DofE vadovė  – koordinatorė Vita M. ir žygio vadovė Diana M..

DofE žygių savaitgalio tikslas – stiprinti programos dalyvių įgūdžius bei kompetencijas ir sudaryti sąlygas bandomųjų žygių, atitinkančių DofE žygių sąlygas, įgyvendinimui.

Žygių savaitgalis buvo organizuojamas vadovaujantis tarptautiniais „The Duke of Edinburgh’s International Award“ programos reikalavimais ir 10 DofE žygių sąlygų, Todėl mokiniai turėjo labai atsakingai ir profesionaliai pasiruošti bandomajam žygiui ir jį įgyvendinti: suplanuoti žygio maršrutą, išsikelti žygio tikslą ir jį pasiekti, pasirūpinti maistu, palapinėmis, miegmaišiais ir kitomis būtinomis žygio priemonėmis.

Dalyviai su smalsumu dalyvavo žygių mokymuose, išbandė savo gebėjimus įvairiose veiklose, bendravo su žygių vertintojais ir sėmėsi iš jų žygių patirties. Dvi dienas trukęs žygių savaitgalis padėjo mokiniams įsivertinti savo pasiruošimą kvalifikaciniams žygiams.

 

Fotoram.io 1

 

DOFE PROGRAMOS BRONZOS LYGIO DALYVIAI

2023-2024 M.M.

   MixCollage 06 Jun 2024 08 42 AM 3560

    

  • Samanta Misiukevičiūtė 7 kl.
  • Kristina Dapkutė 1g kl.
  • Mykolas Matulevičius 7 kl.
  • Girėnas Kairys 7 kl.

 

 

     DOFE BENDRUOMENĖS RENGINYS „ATEITIES LYDERIAI – KOKIOS ASMENINĖS SAVYBĖS IR GEBĖJIMAI BUS SVARBŪS IR KAIP DOFE GALI PADĖTI?“
2023 m. gruodžio mėn. 7 d.
     Į DofE bendruomenės renginį „Ateities lyderiai – kokios asmeninės savybės ir gebėjimai bus svarbūs ir kaip DofE gali padėti?” susirinko gausus DofE vadovų, koordinatorių ir dalyvių būrys. DofE renginio tikslas – stiprinti programos dalyvių karjeros planavimo įgūdžius, asmenines, socialines – emocines ir komunikavimo kompetencijas.
     Lektorė Andželika Rusteikienė supažindino renginio dalyvius su „Ateities darbo rinka: besikeičiančios profesijomis, gebėjimai ir įgūdžiai, kurių reikės sėkmingai karjerai“. Taip pat išklausėme įdomias ir intriguojančias DofE alumnų patirtis. Lektorius Liudas Mikalkevičius pristatė pranešimą tema „Saugesnio interneto centras: kaip naudotis internetu nesusiduriant su pavojais“ ir pasidalino naudingais patarimais, kurie pravers kuriant saugią aplinką namuose, darbe, studijose.

 

2.jpg 

4.jpg

 3.jpg

 

SUSITIKIMAS SU ALUMNE, BUVUSIA DOFE PROGRAMOS DALYVE, ELZE URBIETYTE

   DofE bronzos lygio dalyviai lapkričio 10 d. dalyvavo nuotoliniame Zoom susitikime su alumne Elze Urbietyte, kuri įdomiai ir prasmingai pristatė DofE programą, savo patirtį, jos naudą dalyviams ir organizacijai. Elzė akcentavo, kad „nereikia bijoti iššūkių, o tinkamai jiems ruoštis. Atsakingas dalyvavimas DofE programoje ir kryptingas tobulėjimas – tai raktas į sėkmę, į savo galimybių pažinimą ir ateities įprasminimą.“

Tai įkvėpė mūsų organizacijos DofE programos bronzos lygio dalyvius siekti užsibrėžtų tikslų, juos įgyvendinti ir pelnytai siekti bronzos lygio apdovanojimų. Sėkmės jiems!

1.png

 

2__kopija.png

 

RENGINYS DOFE BENDRUOMENEI „PAŽINK SAVO STIPRYBES IR IŠLAISVINK KŪRYBIŠKUMĄ”

2022 m. gruodžio mėn. 8 d.

     Sidabravo gimnazijos DofE vadovė – koordinatorė Vita M., vadovė Živilė M. ir žygio vadovė Diana M. gruodžio mėn. 8 d. dalyvavo DofE bendruomenės renginyje „Pažink savo stiprybes ir išlaisvink kūrybiškumą“, kuris vyko Vilniuje.
      Renginyje pasisėmėme vertingos patirties apie DofE programą, jos naudą organizacijai, veiklų įgyvendinimo galimybes, siekiant užsibrėžto tikslo.
Dalyvavome I ir II kūrybinėse dirbtuvėse, kur buvome supažindinti su žmogaus intelektualiniais gebėjimais, mokėmės išlaisvinti savo kūrybiškumą per savęs pažinimą ir žaisdami įvairius žaidimus.

 

dofe 2024 09 07dofe 2024 09 08

„Kūrybiškų asmenybių bruožai: tikslo turėjimas, atkaklumas siekiant savo tikslo, pasitikėjimas savimi.“

 

STENDO INFORMACIJA

Kas yra DofE?

     The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE) programa – pasaulyje pirmaujanti neformaliojo švietimo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę.

     Savęs pažinimas ir įveikti asmeniniai iššūkiai yra pagrindinis apdovanojimas, tarptautinis sertifikatas ir visame pasaulyje atpažįstamas ženklelis – šį apdovanojimą tik įprasmina.

lyvauti dofe verta

DOFE PROGRAMOS VADOVAI – KOORDINATORIAI

VitaM Masiliuniene ZivileM

Vadovų komanda:

Vadovas – koordinatorius – Vita Masėnienė
Žygio vadovas – Diana Masiliūnienė
DofE vadovas – Živilė Mančiauskienė

 

DOFE PROGRAMOS BRONZOS LYGIO DALYVIAI

d velykis d daugelaite d goriunovaite d cepauskas d monkus

Velykis Gvidas 8 kl.
Daugėlaitė Pija 1g kl.
Goriunovaitė Viskintė 1g kl.
Čepauskas Pijus 1g kl.
Matas Monkus 1g kl.

 sekmes paslaptis j
veikla j
ilgalaike

 


     DofE programa – tai neformaliojo ugdymo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę. DofE programa Lietuvoje įgyvendinama nuo 2006 metų. Programa kasmet auga: 2013 m. programoje dalyvavo apie 100 jaunų žmonių, 2017 m. – 550, o 2022 m. – jau daugiau nei 1000 jaunų žmonių. Apie 300 pedagogų ir kitose srityse dirbančių suaugusių savanorių – DofE vadovų – mentorių – stebi mokinių pasiekimus, motyvuoja juos, veda refleksijų susitikimus ir palydi jaunus žmones jų išsikeltų tobulėjimo tikslų link.

DofE programą sudaro: SAVANORYSTĖ – AKTYVI VEIKLA – ĮGŪDŽIAI – ŽYGIS.


     Šiais metais Sidabravo gimnazija taip pat pakviesta dalyvauti DofE programoje. Mokyklos mokiniai bus skatinami, motyvuojami dalyvauti DofE programoje ir prisiimti asmeninio tobulėjimo iššūkius. Jei tai įgyvendinti pasiseks, mokiniai bus apdovanoti bronzos, sidabro ar aukso ženkleliais ir diplomais.

received 1137853060460557 Screenshot 20221006 113412 Messenger

received 3232578640327566

     Su programa mokykloje dirbs mokytojai: Vita Masėnienė – vadovas – koordinatorius, Živilė Mančiauskienė –– DofE vadovas ir Diana Masiliūnienė – žygio vadovas. Mokytojai jau dalyvavo pagal tarptautinį standartą organizuojamuose kvalifikacijos tobulinimo renginiuose: įvadiniuose DofE vadovų kursuose ir žygių vadovų mokymuose, kur pasisėmė vertingų žinių apie DofE programos vykdymą ir įgyvendinimą ugdymo įstaigoje, padedant mokiniams tobulėti ir siekti užsibrėžtų asmeninių tikslų.

 


     Daugiau informacijos: https://www.dofe.lt/

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com