Dabar svetainėje 214 svečių ir narių nėra

SVARBI INFORMACIJA:

Kaip pažiūrėti apsilankymus pas gydytoją

IUG darbo grafikas vasaros laikotarpiui

Tėvams įprasta girdėti tokius patarimus kaip: „Kūdikio nešioti negalima, nes pripras“, „Paverks ir nurims“, taip pat dar gajūs suaugusiųjų įsitikinimai, kad „Vaikai turi kuo anksčiau visko išmokti“, „Jei tik labiau pasistengtų, mokytųsi kur kas geriau“, „Geri tėvai ant vaikų nepyksta“. O tėvai nevengia savo vaikams ar paaugliams patarti: „Jei tau trenkia, duok atgal“, „Berniukai neverkia“, „Vaikai turi atsiprašyti pirmi“.

Leidinyje „Ne mitai apie vaikų ir paauglių elgesį, bendravimą, savijautą“ psichologės paneigia šiuos ir kitus dažniausiai girdimus įsitikinimus. Pateikia rekomendacijų, kas padeda vaikams išmokti tinkamai elgtis, stiprina jų savivertę, moko atpažinti ir reikšti jausmus, kurti draugiškus santykius su bendraamžiais ir suaugusiais.

Leidinys „Ne mitai apie vaikų ir paauglių elgesį, bendravimą, savijautą“ čia: https://bit.ly/3xhPslX

Leidinį parengė Paramos vaikams centras, finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Pasitarti dėl asmeninės situacijos, kai kyla klausimų dėl vaikų ir paauglių auklėjimo ar įvairių sunkumų, galima paskambinus į Paramos vaikams centre veikiančią „Tėvų liniją“ – 8 800 900 12.

Darbo dienomis 9.00-13.00 val. ir 17.00-21.00 val. tėvus, įtėvius, globėjus, senelius iš visos Lietuvos nemokamai konsultuoja profesionalūs psichologai. Daugiau informacijos: www.tevulinija.lt

Kaip su vaikais ir paaugliais kalbėti apie karą Ukrainoje.

ĮSAKYMAS DĖL ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ DARBO ORGANIZAVIMO VASAROS LAIKOTARPIU TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

SPRENDIMAS DĖL ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE MOKĖJIMO NUSTATYMO TVARKOS APRAŠO PAKEITIMO

Svarbi informacija      Elektroninės cigaretės

DĖL INFORMACIJOS NUSTAČIUS SKARLATINOS ATVEJĮ UGDYMO ĮSTAIGOJE

VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMAI:

Naujausios rekomendacijos Kaip elgtis COVID-19 ligos atveju:

Informacija apie naująjį koronavirusą.

Dėl mokyklos lankymo esant žemai temperatūrai.

Mokinių pavėžėjimas       Pamokų laikas

Mokinių maitinimas bei kitos paslaugos. Informacija dėl mokinių maitinimo

Informacinis biuletenis apie Olweus patyčių prevencijos programą.

Kaip skatinti mokinių mokymosi motyvaciją?

„Tėvų linija“ – konsultacinė pagalba telefonu.

Apie „Karštą liniją 116 000“

ANKSTYVOJI INTERVENCIJOS PROGRAMA JAUNIMUI

RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS TEIKIAMŲ PASLAUGŲ  ŠEIMAI IR VAIKUI ŽEMĖLAPIS