Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 169 svečiai ir nėra prisijungusių narių

     2018 m. rugsėjo 26 d. Lizdeikos gimnazijoje, Radvilliškyje vyko „Jaunųjų vertėjų konkursas“, skirtas Europos kalbų dienai paminėti.

 jaun vert 2018 2

    Jaunųjų vertėjų konkurse dalyvavo Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokiniai. Sidabravo gimnazijai atstovavo Netas Kvederis (8 klasė), Justina Vaiciekauskaitė (7 klasė), Gabija Leščinskaitė (2g klasė), Odeta Žilinskaitė (2g klasė), Saulė Klimavičiutė (2g klasė), Liveta Laginauskaitė (4g klasė), Aistė Janeliūnaitė (4g klasė) ir Donata Leščinskaitė (4g klasė). Mokiniai vertė tekstus iš anglų ir prancūzų kalbų į gimtąją lietuvių kalbą. Jaunųjų vertėjų konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis užsienio kalbomis, lavinti užsienio kalbų įgūdžius ir tobulinti gimtąją kalbą. Sudaryti sąlygas mokinių kūrybiniams gebėjimams atsiskleisti per meninio žodžio vertimą.

     Į Radviliškio rajono Jaunųjų vertėjų konkurso vertinimo komisiją buvo pakviestos Sidabravo gimnazijos mokytojos Jūratė Gailienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Audronė Blužienė prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, Stasė Janušienė prancūzų kalbos mokytoja metodininkė ir Živilė Mančiauskienė anglų kalbos vyresnioji mokytoja.

     Geriausių vertimų autoriai buvo skelbiami ir apdovanojami Europos kalbų dienos minėjime – 2018 m. rugsėjo 28 d. 10.00 val. – Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje. Šventėje dalyvavo visi konkurso dalyviai, o apdovanojimus pelnė 4g klasės mokinė Liveta Laginauskaitė - pirmoji vieta už anglų kalbos vertimą (antroji užsienio kalba) mokytoja Svaja Lapelienė, Gabija Leščinskaitė - antroji vieta už anglų kalbos vertimą (antroji užsienio kalba) mokytoja Živilė Mančiauskienė ir Netas Kvederis pelnė antrąją vietą už anglų kalbos vertimą (pirmoji užsienio kalba) mokytoja Živilė Mančiauskienė.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Liepa 2019 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com