Dabar lankosi

Dabar svetainėje 58 svečiai ir narių nėra

     2018 m. rugsėjo 26 d. Lizdeikos gimnazijoje, Radvilliškyje vyko „Jaunųjų vertėjų konkursas“, skirtas Europos kalbų dienai paminėti.

 jaun vert 2018 2

    Jaunųjų vertėjų konkurse dalyvavo Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokiniai. Sidabravo gimnazijai atstovavo Netas Kvederis (8 klasė), Justina Vaiciekauskaitė (7 klasė), Gabija Leščinskaitė (2g klasė), Odeta Žilinskaitė (2g klasė), Saulė Klimavičiutė (2g klasė), Liveta Laginauskaitė (4g klasė), Aistė Janeliūnaitė (4g klasė) ir Donata Leščinskaitė (4g klasė). Mokiniai vertė tekstus iš anglų ir prancūzų kalbų į gimtąją lietuvių kalbą. Jaunųjų vertėjų konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis užsienio kalbomis, lavinti užsienio kalbų įgūdžius ir tobulinti gimtąją kalbą. Sudaryti sąlygas mokinių kūrybiniams gebėjimams atsiskleisti per meninio žodžio vertimą.

     Į Radviliškio rajono Jaunųjų vertėjų konkurso vertinimo komisiją buvo pakviestos Sidabravo gimnazijos mokytojos Jūratė Gailienė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Audronė Blužienė prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, Stasė Janušienė prancūzų kalbos mokytoja metodininkė ir Živilė Mančiauskienė anglų kalbos vyresnioji mokytoja.

     Geriausių vertimų autoriai buvo skelbiami ir apdovanojami Europos kalbų dienos minėjime – 2018 m. rugsėjo 28 d. 10.00 val. – Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje. Šventėje dalyvavo visi konkurso dalyviai, o apdovanojimus pelnė 4g klasės mokinė Liveta Laginauskaitė - pirmoji vieta už anglų kalbos vertimą (antroji užsienio kalba) mokytoja Svaja Lapelienė, Gabija Leščinskaitė - antroji vieta už anglų kalbos vertimą (antroji užsienio kalba) mokytoja Živilė Mančiauskienė ir Netas Kvederis pelnė antrąją vietą už anglų kalbos vertimą (pirmoji užsienio kalba) mokytoja Živilė Mančiauskienė.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Spalis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 39 1 2
week 40 3 4 5 6 7 8 9
week 41 10 11 12 13 14 15 16
week 42 17 18 19 20 21 22 23
week 43 24 25 26 27 28 29 30
week 44 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com