Gegužės 14 d. pradinių klasių berniukų komanda dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinėse varžybose, kurios vyko Utenos „Utenio“ stadione.

Gegužės 8 dieną Radviliškio miesto stadione vyko Radviliškio rajono pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, kuriose dalyvavo Sidabravo gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

2019 m. birželio mėn. 5 d. Radviliškio miesto kultūros centre vyko Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus organizuota 2018/2019 m.m. Radviliškio rajono bendrojo ugdymo mokyklų geriausių sportininkų pagerbimo šventė.

Birželio 6 d. Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių finalinės varžybos.

Vasario 27 d. Baisogalos gimnazijos sporto salėje vyko Radviliškio rajono kaimo mokyklų pradinių klasių mokinių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių tarpzoninės krepšinio 3x3 varžybos merginų grupėje vyko Šiaulių rajono Kužių gimnazijos sporto salėje.

2019 m. vasario mėn. 1 d. į Joniškio r. Gataučių Marcės Katilūtės mokyklą ir į Joniškio Aušros gimnaziją žaisti Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių zoninėse tinklinio varžybose vyko Sidabravo gimnazijos merginų ir vaikinų komandos.

2019 m. sausio 7 d. Sidabravo gimnazijos merginų ir vaikinų futbolo komandos dalyvavo Radviliškio rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių futbolo 5x5 varžybose,

2019 m. sausio mėn. 31 d. dalyvauti Radviliškio rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių stalo teniso varžybose atvyko Pakalniškių pagrindinės mokyklos ir mūsų gimnazijos stalo tenisininkai.

Į Baisogalos gimnazijos sporto salę 2019 m. sausio 9 d. žaisti rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3x3 varžybose vyko ir Sidabravo gimnazijos merginų ir vaikinų krepšinio komandos.

Lapkričio 20 d. Sidabravo gimnazijoje vyko Radviliškio rajono kaimo vietovių mokyklų žaidynių mokinių kvadrato varžybos.

Lapkričio 22 dieną Sidabravo gimnazijoje vyko Radviliškio rajono kaimo mokyklų 2008 metų gimimo mokinių Kvadrato varžybos.

Paskutinį mėnesį Spalis 2019 Kitą mėnesį
week 40 1 2 3 4 5 6