Dabar lankosi

Dabar svetainėje 325 svečiai ir narių nėra

      Sidabravo gimnazijos 7 kl. mokiniai kovo 19 d. dalyvavo įdomioje, prasmingoje ir įkvėpiančioje integruotoje pamokoje „Mes – Žemės draugai“, kurios tikslas – paskatinti mokinius įsitraukti į aplinkosaugos veiklas ir į jų problemų sprendimą – švarinti gamtą ir rūpintis ja, tausoti jos turtus, suvokiant gamtos ir žmogaus tarpusavio ryšio neišvengiamumą.

     Tarpdalykinė integracija – tai puikus būdas mokiniams vienoje pamokoje žiniomis, gebėjimais, įžvalgomis ir asmenine patirtimi prisiliesti prie atskirų ugdomųjų dalykų turinio, bet ta pačia ir visiems rūpima tema – meilės Žemei. Nes gamta – tai ne tik viską apimanti egzistencija, bet ir puikus įkvėpimo šaltinis kompozitoriams, dailininkams, skulptoriams, mums visiems, norintiems gyventi sveikai, aktyviai ir prasmingai.

     Mokytojai mokinius pakvietė gerais darbais prisidėti prie aplinkosauginių problemų sprendimo būdų, stabdant klimato kaitos procesus, lemiančius Žemės biologinę įvairovę ir darną. Nes nevaldoma klimato kaita gali sukelti ne tik gamtinę, bet ir socialinę katastrofą visoje Žemės planetoje!

Gamta visu namaiInkileliai ip 210319 Papuosalu dėzutes

     Integruotą pamoką vedė: muzikos ir tikybos mokytojas Eugenijus Janeliūnas, dailės ir etikos mokytoja Toma Matulevičienė, technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė, fizinio ugdymo ir žmogaus saugos mokytoja Vita Masėnienė. Mokiniai kūrybiniais darbais ir įdomiomis veiklomis prisidėjo prie Pasaulinės Žemės dienos paminėjimo: piešė Žemės plakatą, rinko muzikinius kūrinius apie gamtą, darė inkilėlius, iš antrinių žaliavų gamino papuošalų dėžutes, tvarkė aplinką, grožėjosi bundančia pavasario gamta.

Aistis J. 7 kl Andrejus D. 7 kl Domantas L. 7 kl Evita T. 7 kl Gabija M. 7 kl Matas M. 7 kl Modestas J. 7 kl Nedas M. 7 kl Pija D. 7 kl Pijus Č. 7 kl Saulė B. 7 kl Viskintė 7 kl

    

     Mokinių kūrybiniai darbai gamtos saugojimo temomis.

     Saugią bei sveiką aplinką turime kurti patys, kadangi niekas už mus to nepadarys. Aplinka veikia žmogų, o žmogus savo veikla keičia aplinką. Gyvenkime taip, kad išliktų natūrali gamtinė įvairovė: tyras oras, švarus vanduo, patrauklus klimatas ir įvairi geografinė aplinka, natūralūs maisto produktai. Visa tai ir nulems mūsų gyvenimo kokybę!

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com