Dabar lankosi

Dabar svetainėje 165 svečiai ir narių nėra

Tikslas: formuoti katalikiškų švenčių šventimo tradicijų ir papročių laikymosi įpročius, keliant bendruomenės etnokultūrinį raštingumą.

     Baigiantis 2021 kalendoriniams metams gruodžio 23 d. Sidabravo gimnazijos bendruomenė dalyvavo kalėdinėje edukacijoje „Didžiosios metų šventės – tikėjimo ir stebuklų metas“. Diena buvo turininga ne tik veiklomis, bet ir kūrybinėmis užduotimis. Mokiniai su klasių auklėtojomis dalyvavo kalėdiniame žiburėlyje, kalbėjosi apie katalikiškų švenčių šventimo tradicijas ir prasmę, apie TIKĖJIMO, VILTIES IR MEILĖS reikšmę kiekvieno iš mūsų gyvenime. Po to mokiniai ir mokytojai jungėsi atlikti Quizizz testus, kurių klausimai buvo susiję su Kūčių vakariene, jos patiekalais, šv. Kalėdomis – Kristaus gimimo diena, Naujaisiais Metais, Trijų Karalių švente, jų šventimo tradicijomis Lietuvoje ir visame pasaulyje.

2021 kaled edukacija 22021 kaled edukacija 12021 kaled edukacija 3

     Daugiausia susidomėjimo sulaukė kūrybinės dirbtuvės „Kalėdiniai Nykštukai“. Visų klasių mokiniai ir mokytojai iš atsineštų antrinių žaliavų turėjo sukurti ir padaryti nykštukus, kurie papuošė poilsio erdvėje esantį Gyvybės medį. Gražus ir šiltas bendruomenės narių dalyvavimas ir bendrystė edukacijoje džiugiai nuteikė Didžiųjų švenčių laukimui ir tikėjimu stebuklu.

     Technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė mokytojams padovanojo šventinę edukaciją – muilo gamybą, o fizikos ir geografijos mokytoja Gitana Bieliauskaitė pakvietė visus pasiklausyti linksmų posakių apie mokinių ir mokytojų santykius, kurie visus pralinksmino ir privertė susimastyti: ar kartais ir mums taip nenutinka.

     „Tas, kuris neturi Kalėdų širdyje – niekada jų neras po Kalėdų eglute!“ (žurnalas „Sunshine“)

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com