Dabar lankosi

Dabar svetainėje 122 svečiai ir narių nėra

     Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena.

     Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Tą dieną vyksta vaikų literatūros renginiai, parodos, susitikimai su vaikų knygos kūrėjais. Gimnazijos bibliotekoje lankėsi trečios klasės mokiniai ir mokytoja Regina Ž. Čia vyko lietuvių kalbos pamoka, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Pamokos tikslas – sudominti vaikus knyga, atitraukti nuo išmaniųjųtelefonų ir kompiuterių, pamėginti atverti duris į nuostabų knygos pasaulį.

     Norint stiprinti mokinių skaitymo motyvaciją, tenka ieškoti naujų būdų ir metodų, kurie sužadintų norą skaityti, analizuoti, kurti. Bibliotekininkė Aušra S. mokiniams pristatė svarbiausius Hanso Kristiano Anderseno biografijos faktus ir kūrybą. Siekiant įgyvendinti pamokos tikslą buvo naudojamas tyliojo skaitymo metodas. Mokiniai išsirinkę norimą H. K. Anderseno pasaką, susiradę sau tinkamą vietą bibliotekoje, 15 minučių tyliai skaitė. Pamokos gale mokiniai pristatė savo skaitytą pasaką ant lapelių užrašydami pasakos veikėją ir veiksmo vietą. Siekiame, kad vaikai taptų skaitytojais, kad jie skaitytų ne tik mokykloje, bet ir namuose.

Bibliotekininkė A.Staškūnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com