Kovo 17d. 1–6 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Menas ir chemija“, kurias vedė VšĮ „Projektų studija“ edukatorės.

Kovo 14–18 dienomis gimnazijoje vyko gamtos mokslų savaitė.

5 kl. mokinių kūrybiniai-praktiniai darbai „Medūzos“ pagal Kokybės krepšelio numatytas veiklas (patyriminio ugdymo metodo taikymas gamta ir žmogus pamokose, mokytoja R. Tamošiūnienė).

Sidabravo gimnazijos 5 klasės mokiniai kartu su gamtos ir žmogaus mokytoja Rūta Tamošiūniene ir auklėtoja Živile Mančiauskiene vasario 4 dieną vyko į Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centrą susipažinti su floristo profesija.

Šeštokai lankėsi Panevėžio robotikos centre „RoboLabas“.

Šeštokai Panevėžio kraštotyros muziejuje dalyvavo edukacijoje „Bitelės istorija“.

Sidabravo gimnazijos 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Ž. Mančiauskiene, gamtos ir žmogaus mokytoja R. Tamošiūniene bei fizinio ugdymo ir žmogaus saugos mokytoja V. Masėniene spalio mėn. 27 dieną vyko į Panevėžio kraštotyros muziejų dalyvauti edukacijoje „Kaip augalai pasaulį užkariavo“.

Šeštokai dalyvavo integruotose pamokose „Miškas“.

Rugsėjo 24 d. šeštos klasės mokiniai lankėsi Kauno Botanikos sode.

Penktokai dalyvavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuojamoje nuotolinėje – patyriminėje  pamokoje „Garsas“.

Gamtos mokslai gali būti labai įdomūs, įvairiaspalviai, jeigu jų mokomės eksperimentuodami.

Paskutinį mėnesį Liepa 2022 Kitą mėnesį