Gegužės mėnesį penktokai dalyvavo tarptautiniame piliečių mokslo projekte „Plastic pirates – Go Europe“.

Mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai įsijungė į Lietuvos švietimo įstaigose vykdomame panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo projektą „Mes rūšiuojam“.

Kovo mėn. pradžioje Sidabravo gimnaziją pasiekė projekto „Mokyklos eina” atminimo lenta.

Lietuvos golfo federacija Sidabravo gimnaziją pakvietė dalyvauti „Mažojo golfo“ projekte.

2022 m. lapkričio 24 dieną virtualioje aplinkoje vyko respublikinio projekto „Giminės medis-2022“ baigiamasis renginys – parodos pristatymas, projekto apibendrinimas, kūrybinių darbų pristatymas, konkurso dalyvių apdovanojimai.

2022 m. lapkričio mėn. 23 d. 8 kl. mokiniai Eitvydas Paškauskas ir Danielius Žilinskas dalyvavo nuotolinėje respublikinėje konferencijoje ir pristatė pranešimą „Kūrybiškumas – asmens individualumo santykis su aplinka“.

Tikslas – sudaryti sąlygas mokinių gabumams ir kūrybiškumui skleistis per sporto ir meno prizmę, ugdant jų filosofinius, meninius ir sportinius gebėjimus, kritinio mąstymo, globalaus pilietiškumo, kūrybines, socialines emocines kompetencijas.

ES SF             KK projekto logo1

Sidabravo gimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvauja projekte „Lytiškumo kuprinė“.

Rugsėjo mėn. 25–29 d. Sidabravo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai aktyviai dalyvavo Europos mokyklų sporto dienoje. Ji skirta smagiai žaisti vaikams kartu, skatinant fizinį aktyvumą ir stiprinant jų sveikatą.

Edukacinio projekto „Kelionė per literatūros epochas“ tikslas – pažinti lietuvių literatūrą per žaidimą, meninę raišką. Projekto iniciatoriai VšĮ „Artsfera“ lanko Lietuvos kaimo mokyklų vaikus.