Projektą „Dirbsiu saugiai“ įgyvendina Valstybinė darbo inspekcija prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

     Projekto globėjai: Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Pirmą kartą organizuotame projekte pakvietė dalyvauti 5–6 klasių mokinius.

     Tikslas – supažindinti mokinius su darbuotojų sauga ir sveikata, darbo saugai keliamais reikalavimais ir darbo saugos įtaka sveikatai.

190411 dirbsiu saugiai 1

190411 dirbsiu saugiai 2

     Balandį Lietuvoje oficialiai yra minima Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena, todėl balandžio 11 d. į Sidabravo gimnaziją atvyko Šiaulių apskrities valstybinės darbo inspekcijos viršininko patarėjas Stasys Joneikis su komanda. Jie įdomiai vedė projekto „Dirbsiu saugiai“ pamoką, supažindino mokinius ir mokytojas (V. Masėnienę ir D. Masiliūnienę) su darbo saugai keliamais reikalavimais, privalumais, įtaka žmogaus sveikatai bei gyvybei. Taip pat demonstravo darbo saugos priemones: šalmus, veido kaukes, respiratorius, ausų kištukus. Mūsų 5–6 klasių mokiniai nebuvo pasyvūs pamokos klausytojai. Jie noriai dalyvavo diskusijoje, dalinosi įžvalgomis, pastebėjimais, aptarinėjo darbo saugos priemones. Visi pamokoje dalyvavę mokiniai dovanų gavo respiratorius ir ausų kištukus.

190411 dirbsiu saugiai 3

190411 dirbsiu saugiai 4

     Dalyvaudami projekte „Dirbsiu saugiai“ mes prisidedame prie darbuotojų saugos ir sveikatos kultūros puoselėjimo Lietuvoje!

     Projekto video