Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 64 svečiai ir nėra prisijungusių narių

     Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena.

      Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų. Kalbų mokėjimas yra svarbus jų atpažinimui, naudojimui ir saugojimui. O kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis mums geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų.

     Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų gimnazijoje – su dainomis, žaismingomis kabinetų puošmenomis ir edukacinėmis pamokėlėmis.

     Rugsėjo mėnesį (24 – 27 d.) užsienio kalbų metodinė grupė vykdė projektą „Europos kalbų diena mokykloje – Mūsų svajonės“, skirtą kalbų dienai paminėti. Projekto tikslas: atkreipti mokinių dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, kelti kalbų mokymosi motyvaciją, ugdyti pagarbą gimtajai kalbai bei visoms Europoje vartojamoms kalboms. Šiais metais mokiniai padedami užsienio kalbų mokytojų gamino balionų trafaretus, kuriuose įvairiomis kalbomis užrašė savo norus. Daugybė spalvotų balionėlių su mokinių svajonėmis papuošė mokyklos kabinetų duris.

     Mažiausieji (2-4 klasių) mokiniai gamino traukinuką, kurį pakabino pirmo aukšto koridoriuje. Jame mažieji užsienio kalbų mylėtojai rašė pasisveikinimus, taip pat ieškojo kaip parašyti žodį „Svajonė“ įvairiomis užsienio kalbomis. Veikla susidomėję mokiniai išreiškė savo svajones išmokti kiek įmanoma daugiau užsienio kalbų ir teigė su nekantrumu lauksią kitų metų bei naujų projektų.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Gegužė 2019 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com