Gegužės 29-30 d. Sidabravo gimnazijos dvi bronzos lygio komandos priėmė DofE programos kvalifikacinio žygio iššūkius, su kuriais žygeiviai susitvarkė be didelių sunkumų. Abi komandos kvalifikacinio žygio tikslų įgyvendinimo siekė Radviliškio rajono Sidabravo seniūnijos apylinkėse, tačiau skirtingais maršrutais: vieškeliais, bekelėmis, Kiršino upės pakrantėmis, miškais, pereinant ne vieną upę ir upelį, praeinant sodybas, ūkininkų dirbamus laukus, žmogaus rankomis puoselėjamą Šilalės mišką – parką, dvarus...

Gegužės 18-19 d. Neries regioniniame parke vyko The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE) programos žygių savaitgalis, kuriame dalyvavo ir Sidabravo gimnazijos DofE programos bronzos lygio dalyviai – 7 kl. mokiniai: Samanta, Mykolas, Girėnas, 1g kl. mokiniai: Kristina, Gvidas, 2g kl. mokiniai: Pija, Viskintė, Matas, Pijus. Dalyvius į žygį lydėjo ir jų saugumu rūpinosi DofE vadovė  – koordinatorė Vita M. ir žygio vadovė Diana M..

Kvietimas skelbimas

Balandžio 24 d. 11.00 val. Sidabravo gimnazijoje lankėsi aktorių duetas „Brokoliukas ir „Braškytė“. Ikimokyklinio amž.gr. „Boružiukai“, „Drugeliai“ ir 1-4 klasių mokiniai buvo pakviesti pasisvečiuoti „Brokoliukas virtuvės karalystėje“.

Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos bendruomenė didžiosioms žiemos šventėms pasipuošė tvariai, panaudojant antrines žaliavas bei pasitelkiant kūrybiškumą. Dailės mokytoja Toma M. ir technologijų mokytoja Diana M. paskatino mokinius, tėvelius ir mokytojus įsitraukti į tvarų kalėdinių ir naujametinių puošmenų darymą iš antrinių žaliavų.

Lapkričio mėn. 17 d. Sidabravo gimnazijos aktų salėje vyko sveikatingumo renginys „Sveika mityba ir sveikas aš“, skirtas Europos sveikos mitybos savaitei paminėti. Renginį iniciavo mokyklos Mokinių taryba (pirmininkė Evita T. ir kuratorė Aiva U.), prie kurio pravedimo noriai prisidėjo ir kiti bendruomenės nariai.

dofe ženklelis

THE DUKE OF EDINBURGH'S INTERNATIONAL AWARD LIETUVA (DofE)

Senovės lietuviams Velykos buvo didžioji pavasario šventė – gamtos prabudimo metas.

header sm

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį