Kūryba – tai jausmų ir emocijų paletė, nepavaldi nei žodžiams, nei laikui.

Todėl džiugu, kad Sidabravo gimnazijos kolektyve turime mokytojų, kurios savo kūrybinėmis idėjomis ir sumanymais džiugina ne vieno širdį. Tai technologijų mokytojos Dianos Masiliūnienės ir dailės mokytojos Tomos Matulevičienės kūrybiniai darbai.

Dianos karpinys

Dianos Masiliūnienės karpinys „Giesmė“, skirtas Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, papuošė Panevėžio miesto teatro „Menas“ langą. Ryškiaspalvis karpinys, kuriuo didžiavosi ir džiaugėsi panevėžiečiai bei miesto svečiai, įprasmino Nepriklausomos Lietuvos tautos siekį ir viltį: gyventi laisvai ir prasmingai.

Paroda Pakirsinio dvare 2 Paroda Pakirsinio dvare 3 Paroda Pakirsinio dvare 4 Paroda Pakiršinio dvare

Tomos Matulevičienės kūrybos darbai jau ne pirmą kartą papuošė Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centrą Pakiršinio dvare, kur parodoje „Žydėk, Gimtine“ eksponuojami jos ir Baisogalos gimnazijos dailės mokytojos Audronės Kudžmaitės tapybos darbai.

Baisogalos kultūros centro parodoje „Lange“ pavasario spalvomis pražydo mokytojos dirbiniai iš molio.

„Patys geriausi mūsų darbai yra tie, kuriuos dirbame gera valia ir su įgimtu polinkiu.
(Šarlis Monteskjė)

Paskutinį mėnesį Balandis 2021 Kitą mėnesį