Lapkričio 15 dieną paminėjome TOLERANCIJOS dieną.

     Šių metų TOLERANCIJOS simbolis ŠVYTURYS – reiškia pagalbą, rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. O žodis ,,tolerancija“ – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

     Visą savaitę mokykloje vyko įvairios veiklos. Mokinių tarybos nariai supažindino pradinių klasių mokinius su TOLERANCIJOS prasme ir reikšme, nėrė TOLERANCIJOS apyrankes, dovanojo jas vieni kitiems norėdami padėkoti, pradžiuginti, padrąsinti.

191115 tolerancijos svytutys 1 191115 tolerancijos svytutys 5

191115 tolerancijos svytutys 2

     Mokiniai klasių valandėlių metu kalbėjo, kad TOLERANCIJA padeda žmonėms sugyventi taikiai, „neužplaukti ant seklumos“, priimti kitokį žmogų, gerbti kitokius požiūrius. Vaikai padedant klasių auklėtojoms, dailės mokytojai Tomai Matulevičienei, socialinei pedagogei Justinai Staškūnienei gamino iš popieriaus, margino savo simboliais, mintimis, pamąstymais, idėjomis ŠVYTURĖLIUS, kurie tarsi laivai „plaukė“ link TOLERANCIJOS ŠVYTURIO mokyklos foje.

191115 tolerancijos svytutys 3

191115 tolerancijos svytutys 4

     Pasaulis nepasikeis, jei patys nebandysime jo keisti. Viliamės, jog vaikai bus tolerantiškesni ne tik šią dieną, bet ir kasdien.

Jaunosios žurnalistės Dominika Leščinskaitė ir Rugilė Petrikauskaitė