Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija VšĮ „Žaliasis taškas“ kartu su aplinkosaugine iniciatyva „Kita forma“ ir Valstybine saugomų teritorijų tarnyba kviečia dalyvauti prasmingoje iniciatyvojeMisija: švari vasara ‘21Misija: švari vasara ‘21 ir netik džiaugtis mus supančia gamta, tačiau ir prisidėti prie jos tvarkymo ir saugojimo!

Šiemet Lietuvos nacionaliniai parkai švenčia 30-ies metų jubiliejų, todėl šia proga padovanokime jiems svarbią dovaną!  

Švarinkime aplink mus esančius gamtos kampelius - ežerų, upių pakrantes, miškus, parkus, kiemus, pažintius takus ir gamta mums atsidėkos!  

Iniciatyva truks visą vasarą, o aktyviausius dalyvius VšĮ “Žaliais taškas” motyvuos puikiais prizais!

#Atsišiukšlink! Daugiau informacijos Facebook grupėje: “Misija: švari vasara ‘21”

Taip pat kviečiame prisijungti ir prie kūrybinių eko dirbtuvių „Misija: švari vasara“, skirtų įvairaus amžiaus vaikams ir mokiniams.

Eko dirbtuvių tikslas - kūrybiškomis ir įdomiomis priemonėmis skatinti vaikus domėtis aplinkosauginių problemų sprendimo būdais, supažindinti su antrinio panaudojimo galimybėmis, akcentuojant daugkartiškumo svarbą bei formuoti aplinkai draugiškas vertybes ir tvarų gyvenimo būdą ankstyvame amžiuje. 

Dirbtuves inicijuoja VšĮ “Žaliasis taškas”, vykdo aplinkosauginė iniciatyva “Kita forma”, o iniciatyvos draugas - Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, esant galimybei maloniai priims dalyvius dirbtuvių “Pats sau” patalpose! 

Sekite naujienas facebook puslapyje Žaliasis taškas arba Kita forma, kur skelbsime visą informaciją apie dirbtuvių datas, organizavimo būdą, registracijos formas bei priemonių sąrašus! 

  

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu arba tel. nr. +37063377609.