Dabar lankosi

Dabar svetainėje 74 svečiai ir narių nėra

 

Vasarą žmonės daugiau laiko praleidžia lauke, užsiima įvairiomis veiklomis, todėl padidėja traumų rizika. Štai keletas dažniausių traumų, pasitaikančių vasarą:

 

Birželio 12 dieną mūsų gimnazijos direktorė Ligita Navickienė atidarė stovyklą, palinkėjo vaikams gerų įspūdžių. Paskui vaikai klausėsi mokytojų-Laimos Ožalinskienės ir Irenos Šadbarienės– pasakojimo apie vaistažoles, jų poveikį sveikatai. Visi ragavo melisos, mėtų, čiobrelių, ramunėlių arbatų, tyrė jų kvapą, spalvą, skonį, stengėsi atpažinti. Pėsčiomis nuėję prie Kiršino upės, stovyklautojai stebėjo vandens skaidrumą, matavo temperatūrą, apskaičiavo upės tėkmės greitį.

     Birželio mėn. 7-9 dienomis, penktus metus iš eilės, Sidabravo gimnazijos ir V. Kudirkos progimnazijos 30 mokinių, lydimi fizinio ugdymo mokytojų Vitos M. ir Dariaus K., dalyvavo Vaikų socializacijos ir poilsio programos stovykloje Žemaitijos nacionaliniame parke. Apsistojome svetingoje ir gražioje Vytauto Zaburo kaimo turizmo sodyboje, kurioje ne tik ilsėjomės, bet ir aktyviai bei turiningai leidome laisvalaikį – žaidėme sporto ir etno žaidimus bei smagiai ir prasmingai bendravome tarpusavyje.

   Gegužės 14 d. Sidabravo gimnazijos olimpiadų, konkursų prizininkai, konferencijų dalyviai vykdydami visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto veiklas vyko į Kauną. VDU Botanikos sode dalyvavo edukacijoje „Kultūrinis palikimas botanikos sode: sukurk savo dvarą“. Edukacijos metu mokiniai susipažino su XIX a. dvaro istorija ir paveldo vertybėmis, grožėjosi botaninėmis kolekcijomis, įspūdingais rododendrais, aplankė tropinių drugelių parodą, didžiausią Lietuvoje oranžeriją, kurioje auginama per 1000 augalų rūšių.

 Gegužės 30 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo Radviliškio technologijų mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus (Raudondvaryje) renginyje „Diena su žirgu“.

    Gimnazijos pradinukai , įgyvendindami  visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mūsų aplinka – mūsų namai“, sutarė pačių  užaugintais gėlių daigais papuošti mokyklos aplinką.

     Gegužės mėn. 24, 25 ir 26 d. Sidabravo gimnazijos 24 mokiniai (5-8 ir 1g-2g kl.) bei V. Kudirkos progimnazijos 24 mokiniai (5-8 klasių), lydimi 4 mokytojų, dalyvavo Vaikų socializacijos ir poilsio programos stovykloje – kelionėje po Taliną ir Stoholmą.

     Gegužės 17 d. Sidabravo gimnazijoje lankėsi burnos higienistė Laura Sviglinskienė. Ikimokyklinio amž.gr. ir 1 klasei  užsiėmimai vyko lauke. Vaikai buvo suskirstyti į grupeles ir darbavosi jose.

ŠVYTINTIS DESERTAS

Balandžio 24 d. 5-7 klasių mokiniai vyko į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą ir dalyvavo edukacijoje „ Švytintis desertas“.

„ BALTŲ KELIO“ EDUKACIJA

  Balandžio 24 d. 5- 7 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių baltų kultūros pažinimo centre „Baltų kelias“.

     Balandžio 24 d. 10.55 val. Sidabravo gimnazijoje lankėsi lektorius Darius Joneikis. 5-8 klasių ir 1g-3g klasių mokiniams jis pasakojo apie savo gyvenimo netinkamus poelgius, supratimą ir pajautimą, kad rūkymas – tai pavojingas ir priklausomybę sukeliantis veiksnys.

     Kovo 21 d. technologijų mokytoja Diana M. ir fizinio ugdymo bei gyvenimo įgūdžių mokytoja Vita M. 5 kl. mokiniams vedė integruotą pamoką netradicinėje aplinkoje – Sidabravo miestelio apylinkėse – „Aš – tvarios aplinkos kūrėjas ir sergėtojas“, kuri buvo skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Liepa 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com