Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 52 svečiai ir nėra prisijungusių narių

     Praėjusią savaitę priešmokyklinės klasės auklėtiniai nagrinėjo temą „Duonutės kelias“.

     Vaikai sužinojo, kaip žmonės kepė duoną seniau ir dabar, darė tyrimą su įvairių javų sėklomis, kartu su tėveliais rašė, kiek jų šeima suvalgo duonos, batonų, ragaišio per dieną, kokią duoną – juodą ar baltą – dažniausiai valgo namiškiai. Priešmokyklinukai išmoko mįslių apie duoną, deklamavo J. Degutytės eilėraštį „Juokias duonelė“, sekė ir vaidino pasaką „Kaip vilkas duonos užsimanė“ .

duonaduona1
duona2duona3

     Lapkričio 13 d. šešiamečiai važiavo į Panevėžio raj. Radviliškių km. duonos kepyklą. Čia vaikai malė girnomis, minkė tešlą, kaip išmanydami puošė ir dailino savo duonos kepaliuką. O koks džiaugsmas buvo vaikams žiūrėti, kaip duoną minkė ne tik kartu važiavusios mamos, bet ir autobuso vairuotojas!

 

     Kol duonutė kepė, visi lauke apžiūrėjome medines skulptūras, išdrožtas pagal tą pačią pasaką apie vilką ir duoną. Su šilta duonele ir puikiais atsiliepimais apie edukacinės programos organizatorę A. Kisielienę, smagiai grįžome namo.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Vasaris 2019 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 5 1 2 3
week 6 4 5 6 7 8 9 10
week 7 11 12 13 14 15 16 17
week 8 18 19 20 21 22 23 24
week 9 25 26 27 28
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com