Svetainėje lankosi 98 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Kaip ir kiekvieną penktadienį kovo pabaigoje Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos mokiniai turėjo biologijos pamoką.

Paskutiniąją 2018 metų literatūros pamoką 8 klasės mokiniai praleido neįprastai.

Po siautulingos vasaros vėl atkeliavo ramus ruduo.

Pamokos  tema – įvairūs daiktai, pagaminti iš nebereikalingų medžiagų ar daiktų (plastmasė, stiklas, metalas, audiniai, nebetinkami naudoti daiktai arba nebereikalingi prietaisai ir jų dalys bei kiti prieš tai buvę naudojami buityje daiktai, dabar jau tapę nereikalingi).

Helovyno belaukiant 5 klasės mokiniai padedami mokytojos Dianos Masiliūnienės ruošėsi moliūgų pjaustymo savaitei.

Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ bendradarbiaudama su LKKMA nuo 2013 m. vykdo socialinį fizinio aktyvumo skatinimo projektą „Judėkim.lt“.

Mokiniai gamtos pamokoje kartojo skyrių „Gyvybė kuria gyvybę“ bei aiškinosi Dauno sindromo sąvoką.

Sausio 22 dieną per 6 pamoką Sidabravo gimnazijos 5 klasės mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja Aida Šereivienė geros nuotaikos  rinkosi į netradicinę lietuvių kalbos pamoką – konkursą „Meninis kūrinio skaitymas 5 klasėje“, vykusią bibliotekoje.

Rugsėjo 27 d. 5, 6 ir 7 klasių mokiniams buvo organizuota atvira, integruota pamoka-išvyka į gamtą Miškių miške „Žmogaus ir gamtos santykis“, kuri prasidėjo Sidabravo gimnazijos
lauko klasėje.

Balandžio 21 d. grupė pradinukų svečiavosi Baisogalos mokykloje – darželyje.

Spalio 25 d. Sidabravo gimnazijos 1–2 klasių mokinukai lankėsi Skėmių traktieriuje, kur dalyvavo netradicinėje integruotoje lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, matematikos, technologijų, muzikos pamokoje „Meduolių kepimas“.

Spalio 13 dieną 3 klasės mokiniai apsilankė miestelio seniūnijoje.

Paskutinį mėnesį Birželis 2019 Kitą mėnesį