Spalio 15 d. pradinių klasių mokiniai turėjo progą iš arčiau susipažinti su dar nematyta keliaujančia egzotinių gyvūnų ekspozicija.

Spalio 16 dieną trečiokai lankėsi Sidabravo ugniagesių tarnyboje.

Rugsėjo 24 d. trečiokų pasaulio pažinimo pamoka „Kas rūpinasi gyventojų gerove? Savivalda“ vyko Sidabravo seniūnijoje.

Spalio 10 dieną 2 klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka vyko Sidabravo miestelio bibliotekoje.

Prasidėjus mokslo metams keliuose suintensyvėja eismas. Kad saugiai pasiektume mokyklą ir grįžtume namo, reikia gerai žinoti saugaus elgesio kelyje taisykles.

Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos 7–8 klasių mokiniams organizuotos biologijos pamokos – projektai „Sidabravo apylinkių augalai“.

Kaip ir kiekvieną penktadienį kovo pabaigoje Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos mokiniai turėjo biologijos pamoką.

Paskutiniąją 2018 metų literatūros pamoką 8 klasės mokiniai praleido neįprastai.

Po siautulingos vasaros vėl atkeliavo ramus ruduo.

Pamokos  tema – įvairūs daiktai, pagaminti iš nebereikalingų medžiagų ar daiktų (plastmasė, stiklas, metalas, audiniai, nebetinkami naudoti daiktai arba nebereikalingi prietaisai ir jų dalys bei kiti prieš tai buvę naudojami buityje daiktai, dabar jau tapę nereikalingi).

Helovyno belaukiant 5 klasės mokiniai padedami mokytojos Dianos Masiliūnienės ruošėsi moliūgų pjaustymo savaitei.

Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ bendradarbiaudama su LKKMA nuo 2013 m. vykdo socialinį fizinio aktyvumo skatinimo projektą „Judėkim.lt“.

Paskutinį mėnesį Gruodis 2019 Kitą mėnesį
week 48 1