Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos 4 klasės mokiniai ne tik patys noriai dalyvavo projekte „Olimpinis mėnuo", kuris vyko rugsėjo 28 – spalio 23 d., bet į bendras projekto veiklas pasikvietė ir ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtinius su mokytojomis, 1, 2, 3 klasių mokytojas ir mokinius bei fizinio ugdymo ir technologijų mokytojas.

     Jie ne tik ėjo pėsčiųjų žygyje ir iškylavo gamtoje, rinko gamtinę medžiagą, iš kurios kūrė emocijų veidelius, bet ir aktyviai dalyvavo fizinėse veiklose: šoko šokį, darė Ąžuolo mankštą, bėgo estafetinį bėgimą „Draugiška komanda", žaidė „Tinklinį kitaip" – su žaislais, o taip pat ir kvadratą.

045

056 062

20201008 122207 IMG 20201023 121039

     4 kl. mokiniai pasportavę, pasisėmę gerų emocijų, dar labiau susidraugavę su kitais, vaišinosi sveiku maistu ir aptarinėjo sveiko maisto privalumus sveikatai, augančio vaiko organizmui. Taip pat žiūrėjo ir analizavo skaidres „Aš augu sveikas ir aktyvus" bei aptarė sveikos gyvensenos privalumus, akcentuodami darbo ir poilsio suderinamumą, jo įtaką emocijoms, protinei ir fizinei veiklai.

     Projektas „Olimpinis mėnuo“ – tai galimybė būti fiziškai aktyviais, sveikais ir draugiškais.