Dabar lankosi

Dabar svetainėje 94 svečiai ir narių nėra

     Šiemet, kaip ir kasmet, jau septintą kartą meno ir sporto šventė vyko Alytaus rajono Butrimonių gimnazijoje.

     Šventė skirta p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotų kaimo mokyklų mokiniams bei J. E. Prezidento Valdo Adamkaus sportinių rezultatų ir kilnių tikslų įprasminimui. Ja siekiama tęsti šių mokyklų bendradarbiavimą bei partnerystę per sportą ir meną, ugdant gabius mokinius sąmoningais, pilietiškai aktyviais, puoselėjančiais tradicijas ir tautines vertybes žmonėmis. Gegužės 27 d. gausi Sidabravo gimnazijos mokinių palaikymo komanda kartu su technologijų mokytoja Diana Masiliūniene ir fizinio ugdymo mokytoja Vita Masėniene, menininkai ir sportininkai vyko į sporto ir meno šventę „Adamkiada“, kurioje dalyvavo 20 bendrojo ugdymo mokyklų iš Lietuvos kaimiškų vietovių.

     Tikslas – išreikšti taikos, laisvės, draugystės, vienybės ir palaikymo idėją ne tik Ukrainos, bet ir viso pasaulio geros valios žmonėms. Sportininkai varžėsi Jo Ekscelencijos Prezidento Valdo Adamkaus jaunystėje pamėgtose sportinėse rungtyse, o jaunieji dailininkai dalyvavo plenere „Mes stiprūs kartu!“.

 2022 adamkiada2m  2022 adamkiada1m

Sidabravo gimnaziją atstovavę sportininkai ir menininkai bei jų rezultatai:
6 kl. mok. Klaudija Volkovaitė šuolio į tolį iš vietos rungtyje – III vieta (finalas);
1g kl. mok. Skirmantas Guiga šuolio į tolį iš vietos rungtyje – VIII vieta (finalas);
2g kl. mok. Skaistė Volkovaitė 60 m bėgimo rungtyje – IV vieta (finalas);
7 kl. mok. Eitvydas Paškauskas 60 m bėgimo rungtyje – V vieta;
Darbuotojas Žydrūnas Mančiauskas šaudymo iš lanko rungtyje – I vieta;
5 kl. mok. Vaida Jomantaitė – futbolas;
5 kl. mok. Melita Milkutė – futbolas;
5 kl. mok. Kamilė Petrikauskaitė – futbolas;
1g kl. mok. Darija Bazaraitė – futbolas;
8 kl. mok. Nedas Milkus – futbolas;
1g kl. mok. Nojus briedelis – futbolas;
1g kl. mok. Naglis Kanapinskas – futbolas;
1g kl. mok. Skirmantas Guiga – futbolas;
7 kl. mok. Gvidas Velykis – dailės pleneras;
3g kl. mok. Fausta Tvarijonaitė – „Adamkiados garbės“ nominantė ir dailės pleneras;

 2022 adamkiada3m
Komandinė įskaita – VI vieta iš 20 komandų. Sveikiname!!!

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Sausis 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 52 1
week 1 2 3 4 5 6 7 8
week 2 9 10 11 12 13 14 15
week 3 16 17 18 19 20 21 22
week 4 23 24 25 26 27 28 29
week 5 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com