Dabar lankosi

Dabar svetainėje 295 svečiai ir narių nėra

     Pakiliai nusiteikę mokiniai, mokytojai ir neabejingi sportui Sidabravo gimnazijos bendruomenės nariai birželio mėn. 5 d. rytą rinkosi į tradicinę sporto šventę, kurioje aktyviai dalyvavo 1-4, 5-8 ir 1g-2g klasių mokiniai.

20230605 090554 sporto svente

20230605 091828 sporto svente 20230605 102204 01 sporto svente 20230605 104243 sporto svente 20230605 111200 sporto svente received 620580226674139 sporto svente received 765664701724309 sporto svente

     Palaikomi nemažo būrio sirgalių, mokytojų ir klasės auklėtojų jie rungtyniavo 60 m, 360 m bėgimo, šuolio į tolį įsibėgėjus, šuolio į aukštį, kamuoliuko metimo (1-7 kl. mokiniai) ir rutulio stūmimo rungtyse (8, 1g ir 2g kl. mokiniai).

     Kompetentingų teisėjų užfiksuoti rezultatai ne vienam Sidabravo gimnazijos mokiniui atnešė išsvajotą pergalę ar prizinę vietą jo pasirinktose rungtyse.

     5-7 kl. mokinių sporto šventės rezultatai:

1. Gustė A. – III v. 360 m bėgime (5 kl.);
2. Edita B. – II v. 360 m bėgime (5 kl.);
3. Vaida J. – I v. 60 m bėgime (6 kl.);
4. Kamilė P. – III v. 60 m bėgimas, I v. kamuoliuko metimas, II v. šuolis į aukštį (6 kl.);
5. Melita M. – II v. kamuoliuko metimas (6 kl.);
6. Samanta M. – III v. kamuoliuko metimas (6 kl.);
7. Pijus S. – III v. 60 m bėgimas, II v. 360 m bėgimas, I v. kamuoliuko metimas, II v. šuolis į tolį, II v. šuolis į aukštį (6 kl.);
8. Benas A. – III v. 360 m bėgimas, III v. šuolis į tolį (6 kl.);
9. Girėnas K. – II v. šuolis į tolį (6 kl.);
10. Airidas D. – III v. kamuoliuko metimas (6 kl.);
11. Klaudija V. – II v. 60 m bėgimas, III v. šuolis į tolį (7 kl.);
12. Adrijana M. – I v. šuolis į tolį (7 kl.);
13. Urtė Ch. – I v. 360 m bėgimas (7 kl.);
14. Ugnė J. – I v. šuolis į aukštį (7 kl.);
15. Matas J. – I v. 60 m bėgimas, I v. 360 m bėgimas, I v. šuolis į tolį, I v. šuolis į aukštį (7 kl.);
16. Tomas Č. – II v. 60 m bėgimas (7 kl.);
17. Airis P. – II v. kamuoliuko metimas (7 kl.).


     8, 1g-2g kl. mokinių sporto šventės rezultatai:

1. Gintaras J. – III v. rutulio stūmimas (8 kl.);
2. Gytis V. – III v. rutulio stūmimas (8 kl.);
3. Eitvydas P. – II v. 60 m bėgimas, I v. rutulio stūmimas (8 kl.);
4. Pija D. – III v. 60 m bėgimas, I v. rutulio stūmimas, III v. šuolis į tolį (1g kl.);
5. Viskintė G. – II v. rutulio stūmimas, I v. šuolis į tolį (1g kl.);
6. Modestas J. – III v. rutulio stūmimas (1g kl.);
7. Matas M. – III v. rutulio stūmimas (1g kl.);
8. Emilija S. – I v. 60 m bėgimas, I v. 360 m bėgimas (1g kl.);
9. Nojus B. – III v. 60 m bėgimas, III v. 360 m bėgimas, III v. šuolis į tolį, II v. šuolis į aukštį (2g kl.);
10. Naglis K. - I v. 60 m bėgimas, I v. 360 m bėgimas, II v. šuolis į tolį, I v. šuolis į aukštį (2g kl.);
11. Skirmantas G. – II v. 360 m bėgimas, I v. šuolis į tolį, III v. šuolis į aukštį (2g kl.);
12. Deividas D. – II v. rutulio stūmimas (2g kl.);
13. Miglė K. – II v. 60 m bėgimas (2g kl.).

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com