Spalio 6 d. Sidabravo gimnazijos 7 kl. merginos: Vaida J., Melita M., Kamilė P., 1g kl. vaikinai: Gintaras J., Domas K., Eitvydas P. ir Danielius Ž. ir 3g kl. vaikinai: Nojus B., Armandas L. Naglis K. dalyvavo atviro jaunimo centro „Jaunimo Erdvė“ organizuotame krepšinio 3x3 turnyre, kuris vyko Šeduvos gimnazijos sporto salėje.

20231006 KREPSINIO 3X3 TURNYRAS 1 20231006 KREPSINIO 3X3 TURNYRAS 2

Mūsų merginų komanda „Laukinės katės“, kurią dar sustiprino Šeduvos sportininkė Neda P., turnyre iškovojo I vietą, o 1g kl. vaikinai „Spygliai“ – užėmė III vietą.

20231006 KREPSINIO 3X3 TURNYRAS 4
20231006 KREPSINIO 3X3 TURNYRAS 5

Technišką ir atkaklų žaidimą varžybose taip pat demonstravo ir 3g kl. vaikinų komanda „Sidabravas“, tačiau užimti prizinę vietą pritrūko sėkmės.

20231006 KREPSINIO 3X3 TURNYRAS 3

Metimų į krepšį konkurso nugalėtoju tapo Sidabravo gimnazijos vairuotojas Žydrūnas M. ir laimėjo gertuvę.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus bei dėkojame visiems dalyvavusiems!