Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Košių įvairovė šiais laikas stebiną ne vieną, tačiau svarbu žinoti, kiekvienų kruopų, iš kurių verdama košė, naudą ir savybes.

Baigiantis mokslo metams, birželio mėn. 22 d., didžiausio susidomėjimo Sidabravo gimnazijoje sulaukė sportinės saviraiškos diena.

Programa „Gyvai“ yra mokyklinė tabako, alkoholio ir narkotikų prevencijos programa, skirta 12-14 metų paaugliams.

Trauma arba sužalojimas – tai ūmus, stiprus mechaninis, cheminis, terminis, elektros ar jonizuojančios radiacijos poveikis žmogaus kūnui, kuris viršija žmogaus tolerancijos slenkstį.

Sidabravo gimnazijoje vyko veiklos „Mėlynas pasaulis“, skirtos Autizmo supratimo mėnesiui.

Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokytojai D. Masiliūnienė, Ž. Mančiauskienė, V. Masėnienė bei 3, 5–8 klasių mokiniai, ikimokyklinės grupės „Drugeliai“ pedagogė A. Jurevičienė kartu su ugdytiniais ir jų tėveliais sausio – vasario mėn. dalyvavo „Sveikatiados“ projekto konkurse „Mano mėgstamiausias užkandis!“.

Projektas „Sveikatiada“ – tai socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklose.

Europos mokyklų sporto diena minima rugsėjo mėn. 24 d.

Radviliškio rajono sveikatos klubas „Atgaja“ rugsėjo 12 d. Radviliškio m. kultūros centre organizavo sveiko maisto šventę „Gyvenimas kiTAIP“.

Jau antrus metus Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja V.Masėnienė ir Radviliškio V.Kudirkos progimnazijos fizinio ugdymo mokytojas D.Kavaliauskas dalyvauja Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkurse bei teikia paraiškas finansavimui gauti.

#ŽiemosFestivalis2021

Paskutinį mėnesį Gruodis 2022 Kitą mėnesį