Vasario paskutinį antradienį gimnazijos kieme šurmuliavo Užgavėnių persirengėliai. Ir ko čia tik nebuvo!

Giltinės, meškinai, jaučiai, ožiai, raganos, velniai, varnai ir kiti personažai, skirti žiemai išvaryti. Šventėje dalyvavo ne tik gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai, pradinių klasių mokiniai,mokytojai, bet ir Sidabravo kultūros namų, seniūnijos, ambulatorijos, bibliotekos, pramogų centro „Gyvas Sidabras“ darbuotojai. Bobutės Anastazijos pakviesti persirengėliai, skambant muzikos mokytojo E.Janeliūno akordeonui, pučiant dūdoms, tarškinant puodų dangčiais, nešini More varė žiemą iš gimnazijos. Prie kultūros namų prisijungė Kariškis, Meškinai, Lapė, Policininkas, kuris reguliavo dalyvių eiseną. Seniūnijos, ambulatorijos, miestelio bibliotekos, „Gyvo Sidabro“darbuotojai vaišino persirengėlius blynais, linkėjo gerų metų, gražaus pavasario. Gimnazijos kieme Užgavėnių dalyviai šoko, dainavo, varžėsi, kas geresnis siūlų sukėjas, taiklesnis, daužant puodynę ir kt. Po Lašininio ir Kanapinio įnirtingos kovos, visiems šaukiant „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ ant laužo degė Morė, buvo vaišinamasi įvairiausiais blynais, riestainiais ir kitais valgiais. Daugiau šventės akimirkų rasite galerijoje...

17 uzgav 00 17 uzgav 01