Dabar svetainėje 114 svečių ir narių nėra

Rugsėjo 1-osios šventė Sidabravo gimnazijoje prasidėjo pamoka su klasės auklėtojomis.

Mokiniai po vasaros atostogų į mokyklą rinkosi gerai nusiteikę, pasiilgę klasės draugų ir mokytojų. Daugelis pakalbintų prisipažino, kad šiais mokslo metais stengsis geriau mokytis, sieks asmeninės pažangos, kokybiškų žinių ir ugdys savo gebėjimus.

Po pirmosios pamokos šventinėje eisenoje ėjome visi į Švč. Trejybės bažnyčią, pakeliui sustojome prie koplytstulpio „Laukusiems ir nesulaukusiems laisvos Lietuvos“. 4g klasės mokiniai, atiduodami pagarbą tremtyje ir lageriuose mirusiems Lietuvos žmonėms, padėjo gėlių puokštę ir uždegė žvakutę, o Gabija Ruseckaitė padeklamavo savo kūrybos eilėraštį „Dėkoju Tau, nežinomas žmogau“. Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Remigijus Jurevičius pakvietė visus į Šv. Mišias. Visi rinkomės į kultūros ir pramogų centrą „Gyvas Sidabras“, kuriame buvo pagerbti pirmokai, abiturientai, šventėje dalyvavę svečiai, esami ir buvę mokytojai. Gražią ir nuotaikingą programą parengė muzikos mokytojas Eugenijus Janeliūnas. Rugsėjo 1-osios šventę organizavo 3g klasės mokiniai ir auklėtoja Živilė Mančiauskienė. Jie palinkėjo visiems sėkmingų mokslo metų.

Šventės akimirkos...

Paskutinį mėnesį Balandis 2024 Kitą mėnesį