Dabar lankosi

Dabar svetainėje 65 svečiai ir narių nėra

     Vasario 7 dieną Sidabravo gimnazijoje įvyko Šimtadienio šventė – šimtas dienų iki abiturientų egzaminų.

     Tai tradicinė ketvirtos gimnazijos klasės mokinių šventė, ženklas, kad artėja metas susikaupti prieš egzaminus, tačiau pati šventė – linksma, šmaikšti ir originali, jai pasirenkamos linksmos, įdomios temos. Šių metų Šimtadienio tema „Šauktiniai“. Šventės organizatoriai, III G klasės mokiniai, paruošė jaunatvišką, šmaikščią programą – su šokiais, išbandymais ir prasmingais pamąstymais. Buvo demonstruojamas reportažas, ką apie dvyliktokus galvoja ir ko jiems linki gimnazijos mokiniai. Sėkmingai įveikusiems visus išbandymus ir davusiems priesaiką abiturientams buvo įteikti pagrindiniai Šimtadienio dokumentai – pusatestačiai bei Šimtadienio kalendorius. Geros kloties abiturientams šioje 100 dienų trukmės kelionėje palinkėjo gimnazijos direktorius Zenonas Gedvilas, pavaduotoja ugdymui Ligita Navickienė bei jų auklėtoja Janina Gedvilienė.

     Mieli abiturientai, būkite stiprūs, linksmi, kūrybingi, labai energingi ir visada laimingi.

     Laimingo Jums kelio!

Monkevičiūtė Gabrielė, III G klasės mokinė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Vasaris 2020 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 5 1 2
week 6 3 4 5 6 7 8 9
week 7 10 11 12 13 14 15 16
week 8 17 18 19 20 21 22 23
week 9 24 25 26 27 28 29
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com