Dabar lankosi

Dabar svetainėje 285 svečiai ir narių nėra

     Paskutinis skambutis atėjo labai greitai.

     Jis buvo kitoks: su kaukėm, pirštinėm, dezinfekciniu skysčiu ir svečių sąrašu, tačiau labai lauktas ir tikras. Ryte dvyliktokai, jų tėveliai ir mokytojai skubėjo į šv. Mišias Sidabravo Švč. Trejybės Bažnyčioje. Klebonas Saulius Sausdravas aukojo šv. Mišias. Radviliškio Šeimos Paramos fondo premija buvo įteikta Gabijai Leščinskaitei iš Vadaktų. Seimo narys Antanas Čepononis pasveikino mokinę su apdovanojimu.

     Po mišių dvyliktokų laukė išpuošta mokykla ir klasė. Vienuoliktokai ir jų auklėtoja Diana Masiliūnienė labai pasistengė, kad pajustumėme Paskutinio skambučio dvasią: originalūs papuošimai, užrašai, linkėjimai ir daug balionų mus nuskraidino į vaikystę. Fizikos mokytoja Gitana Bieliauskaitė pakvietė dvyliktokus į šventinę pamoką. Dvyliktokų auklėtoja pasidalijo prisiminimais apie kartu mokykloje praleistus metus.

     Pirmokų varpelis pakvietė į kiemą. Visi skubėjo prie koplytstulpio, uždegta žvakutė, padėtos gėlės ir tylos minute pagerbtas žuvusiųjų už laisvę atminimas. Tokia mūsų gimnazijos tradicija.

     Plazdėjo vėliavos, pirmokai drąsiai vedė dvyliktokus į Didžiąją „Gyvo Sidabro“ salę, kurioje vyko Paskutinio skambučio šventė. Vienuoliktokai papuošė sceną, kurioje susėdo septyniolika abiturientų. Gimnazijos pirmokėliai, vadovaujami mokytojos Ritos Tamaševičiūtės, nustebino savo programėle. Abiturientams skambėjo gimnazijos direktoriaus Zenono Gedvilo, klebono Sauliaus Sausdravo, Sidabravo bendruomenės pirmininkės Vaivos Kaklauskienės sveikinimai. Dvyliktokų tėvelių vardu kalbėjo Rita Briedienė. Renginio vedėjos Dominika Leščinskaitė ir Meda Kulbytė perskaitė pirmosios mokytojos Rinetos Rabačiauskienės sveikinimą. Vienuoliktokai pašmaikštavo kurdami dvyliktokams iliustruotus ateities linkėjimus.

Vienuoliktokų sveikinimas

     Abiturientai kalbėjo apie savo gyvenimo kelią, dėkojo gimnazijos direktoriui, pedagogams už suteiktas žinias, auklėtojai – už kartu praleistas įsimintinas akimirkas, gerus žodžius. Auklėtoja džiaugėsi mokinių pasiekimais, jiems linkėjo nenustoti svajoti, turėti viltį, branginti meilę. Linksmai skambėjo dvyliktokų atliekamos dainos, o muzikos mokytojas Eugenijus Janeliūnas džiaugėsi savo mokiniais.

Abiturientų testamentas

     Šventė baigėsi. Dėkojame dvyliktokų tėveliams, padėjusiems suorganizuoti šią Paskutinio skambučio šventę.

     Dvyliktokai, sugalvoję norą, į dangų paleido balionus. Jie kilo ir kilo aukštyn, pamažu tolo, kaip tuoj nutols ir tie, kurie gimnazijai buvo tokie brangūs ir nepakartojami.

     Mieli dvyliktokai, teišsipildo jūsų norai! Skriskit, lėkit, bet nepamirškit savo gimnazijos!

Stasė Janušienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugpjūtis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 31 1 2 3 4 5 6 7
week 32 8 9 10 11 12 13 14
week 33 15 16 17 18 19 20 21
week 34 22 23 24 25 26 27 28
week 35 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com