Dabar lankosi

Dabar svetainėje 33 svečiai ir narių nėra

Moksleivių karjeros festivalis

Studfestas“

vyks gruodžio 11d., tiesiogiai transliuos 15min!

StudFestas sugrįžta jau šeštąjį kartą tačiau kiek kitaip nei esame pratę.

 Šį kartą susitiksime ne arenoje, o už kompiuterių ekranų.

Studfestas“ gimė su paprastu, bet tikrai svarbiu tikslu – padėti jaunam žmogui apsispręsti, ką veikti savo gyvenime. Tai ypač sudėtinga šių dienų pasaulyje, kai viskas yra ranka pasiekiama, o galimybių tiek daug.

Svarbu paminėti tai, kad renginio tikslas nėra pamokančiai dėstyti, ką reikia daryti, norint pasiekti karjeros aukštumų – veikiau duoti įrankius ir padėti nuspręsti pačiam.

Anot projekto vadovo Vytenio Utaro, „Studfestas“ yra išskirtinis dėl to, jog renginyje dalinamasi tikromis patirtimis, nepateikiama tiesmukų ir tik daliai tinkamų atsakymų. Projektas į viską ragina pažvelgti ramiai, nebijoti svajoti, bandyti, net jei kartais ir nepasiseks – juk patirtis yra geriausia mokytoja.

Projekto idėja nuo pat gyvavimo pradžios buvo padėti jaunam žmogui rasti savo kelią, kai galimybių tiek daug. Juk jaunas žmogus yra neretai kamuojamas klausimais: „kur stosi“ ar „kuo būsi užaugęs“. Mūsų tikslas – atrasti atsakymą į šiuos klausimus, – sako V.Utaras. – Moksleivių profesinis orientavimas – itin svarbus, dėl to priėmėme sprendimą karjeros festivalį būtinai daryti, perkelti jį į saugią virtualią erdvę – dėl to pasieksime kur kas daugiau jaunų žmonių, šalies mokyklų.“

Pokyčių priežastys labai aiškios – 15min portalas, būdamas atsakingo verslo dalimi, nerizikuos nei mokinių, nei juos lydinčių mokytojų saugumu. Virusas niekur nedingo ir kiekvieną dieną susiduriame su vis naujais atvejais bei protrūkių židiniais.

Taigi, „Studfesto“ transliaciją gruodžio 11 dieną bus galima stebėti 15min portale 12 įvairiausių sričių profesionalų – karių, politologų, medikų, įvaizdžio ir mokymosi specialistų dalinsis savo patirtimi.

Tikime, kad praleistas laikas, stebint „Studfestą“, padės apsispręsti ir priimti geriausią sprendimą ieškant svajonių karjeros. Susitikime virtualiai jau visai netrukus!

Daugiau informacijos apie renginį: www.15min.lt/studfestas

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Sausis 2021 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com