Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos bendruomenė kovo – balandžio mėn. dalyvavo „Sveikatiados“ projekto konkurse „Pietų kovų ringas!“.

Sveikatiada PKR m  Sveikatiada PKR1 mSveikatiada PKR2 ma

Mokiniai per technologijų būrelį „Gaminu, skanauju, ragauju“ su mokytoja Diana Masiliūniene, o namuose su tėveliais ne tik gamino sveikus, subalansuotus, sveikatai palankius pietų patiekalus, bet ir mokėsi serviruoti stalą, pateikti maistą ir kultūringai pietauti, laikantis etiketo taisyklių. Prasmingose veiklose tiek mokykloje, tiek šeimoje klojami pirmieji maisto gaminimo pagrindai, padedantys mokiniams patirti gaminimo džiaugsmą ir atrasti save įvairiose kulinarinėse veiklose. Mokytojų ir tėvelių prisidėjimas prie konkurso „Pietų kovų ringas!“ veiklos įgyvendinimo parodė, kad panašios veiklos yra įdomios ir įtraukiančios mokinius, telkiančios bendrystei ir savo kulinariniųgebėjimų išbandymui bei atradimui. Konkurso „Pietų kovų ringas“ veiklų organizavimas padeda formuoti ugdymo įstaigos bendruomenės sąmoningumą ir atsakingą požiūrį į sveiką maistą, subalansuotą mitybą, suvokiant jos poveikį žmogaus sveikatai, darbingumui bei ugdo maisto gaminimo įgūdžius.