Spalio 25 d., minit Lietuvos Konstitucijos dieną, Sidabravo gimnazijos moksleiviai per istorijos pamokas laikė Konstitucijos egzaminą.

Rugsėjo 29 d. gimnazijos šeštokai kartu su mokytoja Rūta Tamošiūniene ir bibliotekininke Aušra Staškūnienė surengė Eugenijos Šimkūnaitės knygos „Girios medeliai, žali žaliuonėliai“ aptarimą.

Rugsėjo 29 d. šeštokai dalyvavo netradicinėje gamtos pamokoje Moniūnų miške.

Kasmet gegužės 7 d. minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ji primena rusų carinės valdžios represijas, kuriomis buvo varžomi kiekvienos tautos brandumą liudijantys ženklai – kalba, knygų leidyba, spauda, laisvas žodis.

Saulėtą kovo 24 d. popietę 4g klasės dailės grupės mokiniai su dailės mokytoja T. Matulevičiene ir 4g klasės auklėtoja G. Bieliauskaite vyko į Baisogalos kultūros namus,
kuriuose buvo eksponuojama garsios dailininkės Eurikos Urbonavičiūtės tapybos darbų paroda „Švelnumas“.

Kovo 3 d. gamtos pamoka penktokams vyko netradicinėje aplinkoje, Pavartyčių kaime esančiame UAB „Genetiniai ištekliai“  padalinyje.

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena.

Vasario 24 dieną, gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Gimtosios kalbos šaltinėliai“, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Penktokai apie roplius mokėsi gimnazijos bibliotekoje.

Tikslas: formuoti katalikiškų švenčių šventimo tradicijų ir papročių laikymosi įpročius, keliant bendruomenės etnokultūrinį raštingumą.

Kokia kūno odos funkcija organizme ir kokių veikliųjų medžiagų reikia jos apsaugai?

Kas yra protistai?

Paskutinį mėnesį Balandis 2024 Kitą mėnesį