Balandžio 21 d. penktokai lankėsi Šiaulių baltų kultūros pažinimo centre „Baltų kelias“.

Spalio mėnesį penktokai, jų tėveliai ir auklėtoja, Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro pakviesti, 10 dienų iš eilės skyrė keletą minučių sau ir atliko tos dienos žingsnį.

Septintokai dalyvavo edukacinėje veikloje „Fotografo asistentas“.

Rugsėjo 9 d. penktokai ir šeštokai per gamtos pamokas matavosi ugniagesių batus, ne tik batus, bet ir pilną ugniagesio gelbėtojo aprangą, kvėpavimo organų apsaugos aparatą. Ne tik matavosi, bet ir bėgo gesinti „degančio“ namo.

Birželio 22 dieną aktų salėje užsienio kalbų metodinė grupė organizavo ir vykdė integruotą meninę-kalbinę-praktinę veiklą „Žiedų ir žodžių galia“. Renginyje dalyvavo 5–8 kl., 1g–2g kl. mokiniai.

Kovo 17d. 1–6 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Menas ir chemija“, kurias vedė VšĮ „Projektų studija“ edukatorės.

Kovo 14–18 dienomis gimnazijoje vyko gamtos mokslų savaitė.

5 kl. mokinių kūrybiniai-praktiniai darbai „Medūzos“ pagal Kokybės krepšelio numatytas veiklas (patyriminio ugdymo metodo taikymas gamta ir žmogus pamokose, mokytoja R. Tamošiūnienė).

Sidabravo gimnazijos 5 klasės mokiniai kartu su gamtos ir žmogaus mokytoja Rūta Tamošiūniene ir auklėtoja Živile Mančiauskiene vasario 4 dieną vyko į Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centrą susipažinti su floristo profesija.

Šeštokai lankėsi Panevėžio robotikos centre „RoboLabas“.

Šeštokai Panevėžio kraštotyros muziejuje dalyvavo edukacijoje „Bitelės istorija“.

Sidabravo gimnazijos 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Ž. Mančiauskiene, gamtos ir žmogaus mokytoja R. Tamošiūniene bei fizinio ugdymo ir žmogaus saugos mokytoja V. Masėniene spalio mėn. 27 dieną vyko į Panevėžio kraštotyros muziejų dalyvauti edukacijoje „Kaip augalai pasaulį užkariavo“.

Paskutinį mėnesį Balandis 2024 Kitą mėnesį