Dabar lankosi

Dabar svetainėje 82 svečiai ir narių nėra

     Sidabravo gimnazijos 5 klasės mokiniai kartu su gamtos ir žmogaus mokytoja Rūta Tamošiūniene ir auklėtoja Živile Mančiauskiene vasario 4 dieną vyko į Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centrą susipažinti su floristo profesija.

     Čia juos pasitiko floristikos specialybės dėstytoja Vida Čereškevičienė. Dėstytoja penktokams papasakojo apie gėlių meno paslaptis, apie floristo profesiją, kuri reikalinga visiems, nes gėlės mus lydi nuo gimimo iki kelionės Anapilin. Apsidairę po floristikos dirbtuves, kurios primena pasakų karalystę, penktokai kibo į darbą. Jie sukūrė simbolinius paukštelius, kuriuos papuošė audinio širdelėmis, o paukštelių „plunksneles“ padarė iš džiovintų lapų, gėlių ir sėklų. Bus dovanos brangiems žmonėms.

FLORISTIKA 1 FLORISTIKA 2

     Atsisveikinę su šaunia dėstytoja Vida, penktokai skubėjo į Robotikos centrą „RoboLabas“. Čia tapo nutrūktgalviais kūrėjais – dalyvavo edukacinėje pažintinėje programoje „Robotų mechanika“. Penktokai pasigamino elektra varomus automobilius. O tada prasidėjo lenktynės...

ROBOTIKA 1 ROBOTIKA 2

     „Pasimatavę“ floristo ir inžinieriaus-konstruktoriaus profesijas, penktokai vyko į Kraštotyros muziejų. Muziejuje mokiniai dalyvavo edukacijoje „Akmens amžiaus detektyvai“. Kiek daug penktokai sužinojo apie akmens amžių. Kaip tuomet atrodė žmonės, kaip rengėsi, ką valgė, ar turėjo šukas, ar rūšiavo atliekas, iš ko gamino įrankius, ar mokėjo kalbėti, o gal ir dainuoti? Ir valandėlei tapo „pirmykščiais“ žmonėmis: gamino „dantų“ karolius, piešė ant „uolų“, apžiūrėjo akmens amžiaus žmonių būstą – urvą. Bet nusprendė, kad grįžti į akmens amžių nebenorėtų.

AKMENS A. 1 AKMENS A. 2

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Vasaris 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28 29
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com