Dabar lankosi

Dabar svetainėje 1495 svečiai ir narių nėra

     Mūsų gimnazija dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomame projekte „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“.

     Priešmokyklinės grupės „Kodėlčiai“ ugdytiniai dalyvavo  gamtos mokslų savaitėje, skirtoje Žemės dienai paminėti.  

     Šiemet antrą kartą 7 klasės mokiniai įsijungė į Bendradarbiaujančių klasių projektą ir dalyvavo Didžiausioje nuotolinėje pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai.

odiseja21 zaliasis taskas kita forma

     Organizacija „Žaliasis taškas“, projektas „Žaliosios olimpiados odisėja“ bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ pakvietė Lietuvos mokyklų mokinius šią vasarą praleisti prasmingai – poilsiaujant gamtoje nelikti abejingais šiukšlėms, o pastebėjus aplinkosauginius pažeidimus, nepraeiti pro šalį, sutvarkyti. Jeigu tai padaryti patiems bus sudėtinga, praneškite atsakingoms tarnyboms, kurios jums padės.

sveikatiada logo

     Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokytojai, mokiniai, ikimokyklinės grupės ugdytiniai ir jų tėveliai gegužės mėn. dalyvavo ,,Sveikatiados“ projekto konkurse „Užkandžių fiesta!“.

     Vasario dvyliktą dieną gimnazijos šeštos klasės mokiniai, projekto „Bendradarbiaujančios klasės“ dalyviai, dalyvavo „Didžiausios nuotolinės bendradarbiavimo pamokos, skirtos Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai“, integruotos į lietuvių kalbą ir literatūrą, dailę bei klasės vadovo veiklą, pamokose.

     Įpusėjus nuotoliniam mokymui, gegužės pradžioje, penktos klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja pradėjo dalyvauti projekte „Bendradarbiaujančios klasės“.

     Kaip ir kiekvienais metais gimnazijos biblioteka prisijungė prie tarptautinio projekto „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Tai yra Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ federacijos kuruojamas projektas, propaguojantis Šiaurės šalių literatūrą, knygų skaitymą, skatinantis savišvietą bei švietimo idealus Šiaurės ir Baltijos šalyse.

     Sidabravo gimnazijoje spalio 14 ir 16 d. vyko projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklos.

     Rugsėjo 27 d. Sidabravo gimnazijos 1–4 ir 5–8 klasių mokiniai ir mokytojai prisijungė prie ESSD 2019 vykdomo projekto „Europos mokyklų sporto diena – drauge už sveiką gyvenseną“, kuriam vadovauja Vengrijos mokyklų sporto federacija ir kuris yra finansuojamas pagal „Erasmus +“ programos veiklą „Ne pelno siekiantys sporto renginiai“. Mokiniai aktyviai įsiliejo į Europos mokyklų sporto dienos paminėjimą, noriai planavo fizinio aktyvumo veiklas ir stengėsi jas įgyvendinti.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Vasaris 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 5 1 2 3 4 5
week 6 6 7 8 9 10 11 12
week 7 13 14 15 16 17 18 19
week 8 20 21 22 23 24 25 26
week 9 27 28
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com