Penktokai dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Sveikata visus metus 2023“.

Mūsų gimnazija dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomame projekte „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“.

Priešmokyklinės grupės „Kodėlčiai“ ugdytiniai dalyvavo  gamtos mokslų savaitėje, skirtoje Žemės dienai paminėti.

Šiemet antrą kartą 7 klasės mokiniai įsijungė į Bendradarbiaujančių klasių projektą ir dalyvavo Didžiausioje nuotolinėje pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai.

odiseja21 zaliasis taskas kita forma

Organizacija „Žaliasis taškas“, projektas „Žaliosios olimpiados odisėja“ bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ pakvietė Lietuvos mokyklų mokinius šią vasarą praleisti prasmingai – poilsiaujant gamtoje nelikti abejingais šiukšlėms, o pastebėjus aplinkosauginius pažeidimus, nepraeiti pro šalį, sutvarkyti. Jeigu tai padaryti patiems bus sudėtinga, praneškite atsakingoms tarnyboms, kurios jums padės.

sveikatiada logo

Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokytojai, mokiniai, ikimokyklinės grupės ugdytiniai ir jų tėveliai gegužės mėn. dalyvavo ,,Sveikatiados“ projekto konkurse „Užkandžių fiesta!“.

Vasario dvyliktą dieną gimnazijos šeštos klasės mokiniai, projekto „Bendradarbiaujančios klasės“ dalyviai, dalyvavo „Didžiausios nuotolinės bendradarbiavimo pamokos, skirtos Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai“, integruotos į lietuvių kalbą ir literatūrą, dailę bei klasės vadovo veiklą, pamokose.

Įpusėjus nuotoliniam mokymui, gegužės pradžioje, penktos klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja pradėjo dalyvauti projekte „Bendradarbiaujančios klasės“.

Kaip ir kiekvienais metais gimnazijos biblioteka prisijungė prie tarptautinio projekto „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Tai yra Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ federacijos kuruojamas projektas, propaguojantis Šiaurės šalių literatūrą, knygų skaitymą, skatinantis savišvietą bei švietimo idealus Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Sidabravo gimnazijoje spalio 14 ir 16 d. vyko projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklos.

Paskutinį mėnesį Balandis 2024 Kitą mėnesį