Dabar svetainėje 113 svečių ir narių nėra

Sidabravo gimnazijos mokinės Pija D. (1 g) ir Rugilė M. (4 g) 2022 lapkričio 11 d. dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro organizuotoje respublikinėje neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų 1–12 klasių mokinių virtualioje fotografijos parodoje-konkurse „Mano spalvotas pasaulis“.

Daugelaite Pija 15  Matuleviciute Rugile 18

Parodai-konkursui mokiniai iš visos Lietuvos pateikė 789 darbų. Kaip įvardija organizatoriai: „Tikslas – populiarinti fotografiją kaip saviraiškos priemonę ir skatinti drąsą eksperimentuoti ir eksperimentus užfiksuoti skaitmeninių technologijų pagalba“. Mūsų gimnazijos mokinės sulaukė padėkų už dalyvavimą šioje parodoje-konkurse.

padeka PD mano spalvotas pasaulis 2022 padeka RM mano spalvotas pasaulis 2022

Šiais mokslo metais fotografijos konkursus taip pat organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras Vilniuje ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centras.

Į abu konkursus buvo išsiųstos Rugilės M. (4 g) fotografijos. Mūsų mokinė fotografuoja ne vienerius metus, įgūdžius tobulina fiksuodama žmones, gamtos reiškinius ir aplinką, fotonuotraukose atsispindi mėgstamiausias objektas – žirgas. Tai akimirkos iš varžybų, lankomo žirgyno aplinka, gyvūnų poilsio ir žaidimų momentai.

Galime pasidžiaugti, kad Rugilės užfiksuota akimirka su žirgais buvo pastebėta ir pateko į virtualią parodą, kurią galima peržiūrėti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro svetainėje.

Rugile Matuleviciute Zaismas1  Rugile Matuleviciute Zaismas2 padeka RM

Kauno moksleivių techninės kūrybos centras organizavo Respublikinį fotoreportažų konkursą „Krištolinis objektyvas 2022“. Konkurse dalyvavo mokiniai iš visos Lietuvos ir pateikė 558 fotografijas. Rugilės M. (4 g) užfiksuota akimirka atkreipė organizatorių dėmesį ir su kitais 33 autoriais pateko į parodą, vykusią PC Kauno „Akropolyje“. Dalyviams buvo skirtos padėkos.

Konkurso „Krištolinis objektyvas 2022“ rezultatai.

Paskutinį mėnesį Balandis 2024 Kitą mėnesį