Dabar lankosi

Dabar svetainėje 165 svečiai ir narių nėra

     Sidabravo gimnazijos mokinės Pija D. (1 g) ir Rugilė M. (4 g) 2022 lapkričio 11 d. dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro organizuotoje respublikinėje neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų 1–12 klasių mokinių virtualioje fotografijos parodoje-konkurse „Mano spalvotas pasaulis“.

 Daugelaite Pija 15  Matuleviciute Rugile 18

     Parodai-konkursui mokiniai iš visos Lietuvos pateikė 789 darbų. Kaip įvardija organizatoriai: „Tikslas – populiarinti fotografiją kaip saviraiškos priemonę ir skatinti drąsą eksperimentuoti ir eksperimentus užfiksuoti skaitmeninių technologijų pagalba“. Mūsų gimnazijos mokinės sulaukė padėkų už dalyvavimą šioje parodoje-konkurse.

 padeka PD mano spalvotas pasaulis 2022 padeka RM mano spalvotas pasaulis 2022

     Šiais mokslo metais fotografijos konkursus taip pat organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras Vilniuje ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centras.

     Į abu konkursus buvo išsiųstos Rugilės M. (4 g) fotografijos. Mūsų mokinė fotografuoja ne vienerius metus, įgūdžius tobulina fiksuodama žmones, gamtos reiškinius ir aplinką, fotonuotraukose atsispindi mėgstamiausias objektas – žirgas. Tai akimirkos iš varžybų, lankomo žirgyno aplinka, gyvūnų poilsio ir žaidimų momentai.

     Galime pasidžiaugti, kad Rugilės užfiksuota akimirka su žirgais buvo pastebėta ir pateko į virtualią parodą, kurią galima peržiūrėti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro svetainėje.

 Rugile Matuleviciute Zaismas1  Rugile Matuleviciute Zaismas2 padeka RM

     Kauno moksleivių techninės kūrybos centras organizavo Respublikinį fotoreportažų konkursą „Krištolinis objektyvas 2022“. Konkurse dalyvavo mokiniai iš visos Lietuvos ir pateikė 558 fotografijas. Rugilės M. (4 g) užfiksuota akimirka atkreipė organizatorių dėmesį ir su kitais 33 autoriais pateko į parodą, vykusią PC Kauno „Akropolyje“. Dalyviams buvo skirtos padėkos.

      Konkurso „Krištolinis objektyvas 2022“ rezultatai.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Kovas 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com