Dabar lankosi

Dabar svetainėje 220 svečių ir narių nėra

     Gegužės 18-19 d. Neries regioniniame parke vyko The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE) programos žygių savaitgalis, kuriame dalyvavo ir Sidabravo gimnazijos DofE programos bronzos lygio dalyviai – 7 kl. mokiniai: Samanta, Mykolas, Girėnas, 1g kl. mokiniai: Kristina, Gvidas, 2g kl. mokiniai: Pija, Viskintė, Matas, Pijus. Dalyvius į žygį lydėjo ir jų saugumu rūpinosi DofE vadovė  – koordinatorė Vita M. ir žygio vadovė Diana M..


     DofE žygių savaitgalio tikslas – stiprinti programos dalyvių įgūdžius bei kompetencijas ir sudaryti sąlygas bandomųjų žygių, atitinkančių DofE žygių sąlygas, įgyvendinimui.
     Žygių savaitgalis buvo organizuojamas vadovaujantis tarptautiniais „The Duke of Edinburgh’s International Award“ programos reikalavimais ir 10 DofE žygių sąlygų, Todėl mokiniai turėjo labai atsakingai ir profesionaliai pasiruošti bandomajam žygiui ir jį įgyvendinti: suplanuoti žygio maršrutą, išsikelti žygio tikslą ir jį pasiekti, pasirūpinti maistu, palapinėmis, miegmaišiais ir kitomis būtinomis žygio priemonėmis.
     Dalyviai su smalsumu dalyvavo žygių mokymuose, išbandė savo gebėjimus įvairiose veiklose, bendravo su žygių vertintojais ir sėmėsi iš jų žygių patirties. Dvi dienas trukęs žygių savaitgalis padėjo mokiniams įsivertinti savo pasiruošimą kvalifikaciniams žygiams.

 

Fotoram.io 1

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Liepa 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com