Dabar lankosi

Dabar svetainėje 63 svečiai ir narių nėra

     Sidabravo gimnazijos bendruomenė kartu su Šeduvos kultūros ir amatų centro Sidabravo ir Beinoravos skyrių darbuotojais Eugenijumi J. Ir Rimu O. prisidėjo prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimo – paminėti Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną: „Niekas nežadėjo nelaimės šią tykią priešaušrio valandą.Tačiau ji jau sliūkino į tūkstančius namų, ramiai prieš dienos darbus besiilsinčių sodybų, į tūkstančius šeimų, nė nenujautusių, kad ši paskutinė nakties valanda daugeliui taps ilgesingais prisiminimais apie tai, kai visi dar buvo drauge. Niekas nė nesapnavo, kad išaušusi diena į šipulius sudaužys jų pasaulį, sutraiškys likimus, suluošins gyvenimus.“ (Bernardinai. Lt.).

     Gegužės 7 d. gimnazijoje vyko akcija „Diena be kuprinės“.

     Ukrainos žmonės kovoja už mūsų visų laisvę ir vertybes.

     Lapkričio 14–20 dienomis visame pasaulyje minima „Globalaus švietimo savaitė“. Savaitės metu skatinama kartu kurti tvarų, taikų ir teisingą pasaulį.

     Lapkričio 16 d. gimnazijoje paminėta Tarptautinė tolerancijos diena.

     Lapkričio 07 d. Sidabravo kaimo bendruomenėje ir Sidabravo gimnazijoje buvo minima atšvaitų diena – „Būk matomas“, kurios metu dalinami atšvaitai.

     Kovo 21 d. Sidabravo gimnazijos bendruomenė minėjo Pasaulinę Dauno sindromo dieną, išreikšdama
palaikymą viso Pasaulio žmonėms su Dauno sindromu.

     Renatos dėka prieš Šv. Kalėdas biblioteką pasiekia siuntinukas su naujomis knygomis.

     Šiemet sukanka 700 metų nuo didžiojo kunigaikščio Gedimino sąjungos su totoriaissudarymo.

     Spalio 21 d. – tarptautinė obuolio diena.

     Rugsėjo mėnesį Sidabravo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupių „Drugeliai“ ir „Boružiukai“ ugdytiniai aktyviai dalyvavo Kėdainių lopšelio – darželio „Vaikystė“ organizuotoje akcijoje „Vaikai juosia Lietuvą Olimpiniais žiedais“.

     Sidabravo gimnazijos bendruomenė išradingai prisidėjo prie rugsėjo 22-osios – Tarptautinės dienos be automobilio paminėjimo.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Rugsėjis 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com