Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Saulėtą paskutinio balandžio šeštadienio rytą, Radviliškio girininkijos Linkaičių miške į VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninio padalinio organizuotą simbolinį miškasodį „Lietuvai 100“, skirtą valstybės istorinės sukakties įamžinimui, atvyko ir Sidabravo gimnazijos bendruomenės atstovai.

100 mecio azuolynas 1

Renginyje taip pat dalyvavo Radviliškio rajono seniūnijų ir Radviliškio savivaldybės darbuotojai, Radviliškio rajono mokyklų mokiniai ir mokytojai, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai bei pilietiški Radviliškio rajono gyventojai. Visi drauge sodinome „Šimtmečio ąžuolyną“ taip siųsdami žalią žinutę – „Lietuvai 100“. Vaikai ir suaugusieji kasė duobes sodinukams, ir, atnešę po mažą žalią ąžuoliuką, medelius sodino.

100 mecio azuolynas2

Rodydami pilietišką pavyzdį mokiniams, ąžuoliukus sodino ir mūsų gimnazijos direktorius Zenonas Gedvilas bei pavaduotoja Ligita Navickienė.

100 mecio azuolynas4

Mes kartu su kitais talkininkais atsodinome 3 hektarus naujo miško, kuriame netrukus sužaliuos 12 tūkstančių ąžuoliukų. Visi medelių sodintojai, po darbų lydimi gero oro ir liaudiškos muzikos kapelos „Seni pažįstami“ melodijų buvome vaišinami Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro gardžia kareiviška koše.

100 mecio azuolynas5

Aktyviai dalyvavę Nacionaliniame miškasodyje su Linkaičių mišku neatsisveikinome, nes kartu su mokiniais čia dar sugrįšime aplankyti savo pasodintų ąžuolaičių. Medžių atsodinimo iniciatyva – tai ugdymas(is) per patyrimą, sudarantis galimybę mokiniams ekologiškai mąstyti, patiems atrasti bei patirti sąmoningą norą saugoti gamtą. Dėkodami Radviliškio girininkijai, džiaugiamės akcijos gerais darbais, kurie augina mūsų bendruomenę didžiąja prasme per paprastus dalykus, o būdami vieningi žmones galime labai daug ir tegul žemėlėje Lietuvos mūsų pasodinti ąžuolai visad žaliuos!

Akcijos video nuoroda:

Silva Morkūnienė,