Dabar lankosi

Dabar svetainėje 304 svečiai ir narių nėra

     Birželio mėn. 7-9 dienomis, penktus metus iš eilės, Sidabravo gimnazijos ir V. Kudirkos progimnazijos 30 mokinių, lydimi fizinio ugdymo mokytojų Vitos M. ir Dariaus K., dalyvavo Vaikų socializacijos ir poilsio programos stovykloje Žemaitijos nacionaliniame parke. Apsistojome svetingoje ir gražioje Vytauto Zaburo kaimo turizmo sodyboje, kurioje ne tik ilsėjomės, bet ir aktyviai bei turiningai leidome laisvalaikį – žaidėme sporto ir etno žaidimus bei smagiai ir prasmingai bendravome tarpusavyje.

   Gegužės 14 d. Sidabravo gimnazijos olimpiadų, konkursų prizininkai, konferencijų dalyviai vykdydami visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto veiklas vyko į Kauną. VDU Botanikos sode dalyvavo edukacijoje „Kultūrinis palikimas botanikos sode: sukurk savo dvarą“. Edukacijos metu mokiniai susipažino su XIX a. dvaro istorija ir paveldo vertybėmis, grožėjosi botaninėmis kolekcijomis, įspūdingais rododendrais, aplankė tropinių drugelių parodą, didžiausią Lietuvoje oranžeriją, kurioje auginama per 1000 augalų rūšių.

 Gegužės 30 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo Radviliškio technologijų mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus (Raudondvaryje) renginyje „Diena su žirgu“.

    Gimnazijos pradinukai , įgyvendindami  visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mūsų aplinka – mūsų namai“, sutarė pačių  užaugintais gėlių daigais papuošti mokyklos aplinką.

     Gegužės mėn. 24, 25 ir 26 d. Sidabravo gimnazijos 24 mokiniai (5-8 ir 1g-2g kl.) bei V. Kudirkos progimnazijos 24 mokiniai (5-8 klasių), lydimi 4 mokytojų, dalyvavo Vaikų socializacijos ir poilsio programos stovykloje – kelionėje po Taliną ir Stoholmą.

     Gegužės 17 d. Sidabravo gimnazijoje lankėsi burnos higienistė Laura Sviglinskienė. Ikimokyklinio amž.gr. ir 1 klasei  užsiėmimai vyko lauke. Vaikai buvo suskirstyti į grupeles ir darbavosi jose.

ŠVYTINTIS DESERTAS

Balandžio 24 d. 5-7 klasių mokiniai vyko į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą ir dalyvavo edukacijoje „ Švytintis desertas“.

„ BALTŲ KELIO“ EDUKACIJA

  Balandžio 24 d. 5- 7 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių baltų kultūros pažinimo centre „Baltų kelias“.

     Balandžio 24 d. 10.55 val. Sidabravo gimnazijoje lankėsi lektorius Darius Joneikis. 5-8 klasių ir 1g-3g klasių mokiniams jis pasakojo apie savo gyvenimo netinkamus poelgius, supratimą ir pajautimą, kad rūkymas – tai pavojingas ir priklausomybę sukeliantis veiksnys.

     Kovo 21 d. technologijų mokytoja Diana M. ir fizinio ugdymo bei gyvenimo įgūdžių mokytoja Vita M. 5 kl. mokiniams vedė integruotą pamoką netradicinėje aplinkoje – Sidabravo miestelio apylinkėse – „Aš – tvarios aplinkos kūrėjas ir sergėtojas“, kuri buvo skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

 

     Sidabravo gimnazijos trečiokai Elena Štaškūnaitė, Eidas Juknevičius,  Ajus Ožalinskas ir ketvirtokai Joris Budavičius, Dangiras Šenauskas dalyvavo Radviliškio rajono 2-4 pradinių klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys“. Trečių klasių mokinių grupėje II-ąją vietą iškovojo Eidas Juknevičius, ketvirtų klasių grupėje II-ąją vietą – Joris Budavičius.

     Vasario 27 d. Sidabravo gimnazijos 1g–3g klasių mokiniai kartu su karjeros specialiste Reda Bubliauskiene ir prancūzų kalbos mokytoja Audrone Blužiene vyko į profesinio veiklinimo išvyką į Kauną.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com