Lapkričio 11 d. 8 klasės mokiniai kartu su mokytojomis Rūta Tamošiūniene ir Stase Janušiene lankėsi Panevėžio robotikos centre „RoboLabas“.

Aštuntokai dalyvavo edukacijoje „Robotų mechanika“. Jos metu susipažino kokie pagrindiniai mechanikos principai priverčia „suktis pasaulį“. Mokiniai naudodami LEGO Education Simple & Powered mechanikos rinkinius pasigamino elektra varomus automobilius su paleidimo ir pavaros mechanizmais, išbandė kokios sąlygos automobilius priverčia nuriedėti toliausiai.

m robolabas 1 m robolabas 2 m robolabas 3 m robolabas 5

Po kūrybiškos, įtraukiančios veiklos Robotikos centre aštuntokai skubėjo į Panevėžio kino centrą „Garsas“. Mokiniai žiūrėjo čekų režisieriaus Tomášo Polenský filmą „Gauja“. Filmo pagrindinis veikėjas – talentingas ledo ritulio vartininkas šešiolikmetis Davidas. Nepaisant cukrinio diabeto, vaikinui pavyksta patekti į ledo ritulio komandą „Vilkai“. Deja, jos nariai nelinkę priimti naujoko ir pradeda iš jo tyčiotis. Tai filmas apie pastangas pritapti, patyčias, savarankiškumą ir atsakomybę, tėvų ir vaikų santykius, romantiškus santykius.

Turiningas lapkričio penktadienis aštuntokams prabėgo greitai ir paliko daug įspūdžių.

Paskutinį mėnesį Lapkritis 2022 Kitą mėnesį
week 44 1 2 3 4 5 6