Dabar lankosi

Dabar svetainėje 76 svečiai ir narių nėra

     Gegužės 17 d. Sidabravo gimnazijoje lankėsi burnos higienistė Laura Sviglinskienė. Ikimokyklinio amž.gr. ir 1 klasei  užsiėmimai vyko lauke. Vaikai buvo suskirstyti į grupeles ir darbavosi jose.

     Kiekvienai  grupelėj buvo skirtingos užduotėlės, o už kiekvieną teisingai atliktą užduotį buvo apdovanoti lektorės atsivežtomis dovanėlėmis. 2-3-4 klasės mokiniams paskaita vyko klasėje.  Burnos higienistė plačiai kalbėjo apie dantų priežiūrą. Mokiniams pasiūlė atlikti testą, leidžiantį pasitikrinti seilių kokybę ir ar tikrai geria pakankamai vandens, nes seilės labai svarbios dantims. Akcentavo kad labai svarbi mitybos ir kvėpavimo įtaka burnos sveikatai, profilaktinis dantų tikrinimas, kaip išsirinkti dantų šepetėlį ir pastą, kaip naudotis dantų siūlu, kaip taisyklingai valyti dantis. Mokiniai labai noriai atsakinėjo į lektorės užduodamus klausimus, nes už teisingai atsakytą klausimą gavo po dovaną - dantų šepetėlį.

Tariame  ačiū  Radviliškio r. visuomenės sveikatos biurui už skirtą paskaitą su burnos higieniste Laura Sviglinskiene.

 

photo collage.png 2 1

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                              VSS  V. Kaklauskienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Liepa 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com