Dabar lankosi

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

   Gegužės 14 d. Sidabravo gimnazijos olimpiadų, konkursų prizininkai, konferencijų dalyviai vykdydami visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto veiklas vyko į Kauną. VDU Botanikos sode dalyvavo edukacijoje „Kultūrinis palikimas botanikos sode: sukurk savo dvarą“. Edukacijos metu mokiniai susipažino su XIX a. dvaro istorija ir paveldo vertybėmis, grožėjosi botaninėmis kolekcijomis, įspūdingais rododendrais, aplankė tropinių drugelių parodą, didžiausią Lietuvoje oranžeriją, kurioje auginama per 1000 augalų rūšių.

     Aktyvių užduočių metu mokiniai dirbo grupėmis, diskutavo ir remdamiesi pateikta informacija projektavo dvaro komplekso maketą, lavino kūrybiškumą ir vaizduotę. Atlikę užduotis Botanikos sode mokiniai skubėjo Į Lietuvos zoologijos sodą. Edukacijoje „Vabzdžių karalystė zoologijos sode“ susipažino su biologine vabzdžių įvairove, svarba gamtoje, vabzdžių vystymosi ypatumais, išgirdo apie įdomius reiškinius gausiame vabzdžių pasaulyje. Mokiniai iš arti stebėjo Madagaskaro tarakoną, gyvalazdę, išgirdo pasakojimą apie labai ypatingą, retą, Lietuvoje gyvenantį vabalą – niūraspalvį auksavabalį. Charizmatiškas ekskursijų vadovas Egidijus pakvietė keliauti po zoologijos sodą ir susipažinti su jo gyventojais: didžiąja skruzdėda, baltuoju raganosiu, avijaučiais, Kamerūno ožkomis, paprastąja ūdra, greičiausiais sausumos žinduoliais pasaulyje gepardais, liūtais, kurie per vieną kartą gali suėsti net iki 40 kg mėsos, Amūriniu tigru, primatų atstovu anubiu ir kitais.

 Edukacijų metu mokiniai susipažino su pasaulio ir Lietuvos augalijos ir gyvūnijos įvairove, su nykstančiomis rūšimis ir nykimą sąlygojančiais veiksniais. Gamtinės edukacijos skatina mokinių sąmoningumą ir atsakomybę už biologinės įvairovės išsaugojimą.

 Už paramą nuoširdžiai dėkojame buvusiam Sidabravo gimnazijos mokiniui, ūkininkui Andriui Kavaliauskui.

FotoJet

 

 

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Liepa 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com