Dabar lankosi

Dabar svetainėje 218 svečių ir narių nėra

 

Birželio 12 dieną mūsų gimnazijos direktorė Ligita Navickienė atidarė stovyklą, palinkėjo vaikams gerų įspūdžių. Paskui vaikai klausėsi mokytojų-Laimos Ožalinskienės ir Irenos Šadbarienės– pasakojimo apie vaistažoles, jų poveikį sveikatai. Visi ragavo melisos, mėtų, čiobrelių, ramunėlių arbatų, tyrė jų kvapą, spalvą, skonį, stengėsi atpažinti. Pėsčiomis nuėję prie Kiršino upės, stovyklautojai stebėjo vandens skaidrumą, matavo temperatūrą, apskaičiavo upės tėkmės greitį.

      Antrą stovyklos dieną vaikai važiavo į Pašilių stumbryną. Eidami pažintiniu taku, susipažino su stendų medžiaga, rinko žemuoges, mėlynes, klausėsi paukščių čiulbėjimo. Paskui aplankė Krekenavos lankytojų centrą, lipo į apžvalgos bokštą, vaikščiojo basų kojų taku.
     Trečią stovyklos dieną vaikai važiavo į Šiaulių Katinų muziejų. Fotografijos muziejuje dalyvavo edukacijoje, kur senoviniu būdu darė nuotraukas.
Ketvirtą stovyklos dieną savo senelių sodyboje vaikų laukė mūsų gimnazijos direktorės pavaduotojas, bitininkas ir medžiotojas Kęstutis Tamošiūnas. Čia vaikai rengėsi bitininko drabužiais, drąsiai ėjo žiūrėti bičių , ne tik ragavo ką tik išsukto šviežio medaus, bet džiaugėsi jo gavę dovanų. Paskui vaikai važiavo į ūkininkų R. ir A. Stalionių ūkį, kur stebėjo jaučius, danielius, elnius, vaišino juos duona, o ir patys šeimininkų buvo pavaišinti saldainiais ir limonadu.
     Paskutinė stovyklos diena buvo skirta vaikų pamėgtai veiklai–lobio ieškojimui. Suradę visus punktus, pavargę, bet besišypsantys, vaikai dalinosi stovyklos įspūdžiais, vaišinosi Sidabravo bendruomenės pirmininkės Vaivos Kaklauskienės dovanotais ledais.

Ačiū direktorei, pavaduotojui, pradinių klasių mokytojoms–Janinai, Reginai, Irenai, Ritai, mokytojo padėjėjai Egitai ir visiems kitiems, kurie padėjo organizuoti stovyklos veiklas.

Ačiū Radviliškio savivaldybei už suteiktą galimybę vaikams prasmingai praleisti laiką.

MixCollage 27 Jun 2024 08 31 AM 8372

MixCollage 27 Jun 2024 08 30 AM 369

MixCollage 27 Jun 2024 08 28 AM 658

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Liepa 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 27 1 2 3 4 5 6 7
week 28 8 9 10 11 12 13 14
week 29 15 16 17 18 19 20 21
week 30 22 23 24 25 26 27 28
week 31 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com