Dabar svetainėje 315 svečių ir narių nėra

Paroda „Laisva Lietuva“

2020 m. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Sidabravo gimnazijos mokiniai paruošė gražią dovaną.

Dalyvaudami Sidabravo seniūnijos organizuotame piešinių konkurse, šilčiausias savo mintis bei idėjas paskyrė Lietuvai, o gražiausiais kūrybiniais darbais papuošė seniūnijos parodų salę. Seniūnas V. Blužas pakvietė kūrybingus mokinius ir jiems padėjusius mokytojus į parodos atidarymą. Kiekvienas vaikas, atėjęs į šventę, jautėsi pakylėtai, o kiekvienas tėtis, mama, mokytoja, jautė pasididžiavimą ir džiaugsmą. Nors jaudulio netrūko, vaikai džiaugėsi rodomu dėmesiu, sveikintojais ir dovanomis, ilgai grožėjosi paroda, rodė savo piešinius tėveliams bei fotografavosi.

Karantino laikotarpiu parodų salės ir galerijos savo duris lankytojams atvėrė tik vasarą. Sidabravo gimnazijos mokinių paroda „Laisva Lietuva“ iškeliavo į Šeduvos kultūros ir amatų centrą ir visą mėnesį džiugino kultūros centro darbuotojus bei svečius. Kultūros ir amatų centro direktorius V. Katutis padėkojo gimnazijos mokiniams bei jų mokytojoms, įteikdamas padėką ir pasidžiaugęs gražia paroda, pakvietė ir toliau savo kūrybinius darbus eksponuoti centro parodų salėje.

Prabėgus vasarai, mokinių kūrybinių darbų paroda papuošė Pakiršinio etninės kultūros ir amatų centrą bei pakvietė lankytojus pasidžiaugti vaikų kūryba, pasigrožėti idėjų perteikimo įvairove, savitu piešimo ir tapybos stiliumi. Pakiršinio amatų centro direktorė E. Karaliūtė pasidžiaugė kūrybingais vaikais ir mokytojais, linkėjo nesibaigiančio kūrybingumo, originalių minčių ir idėjų kitoms parodoms, kurias kvietė pristatyti ir eksponuoti Pakiršinio dvaro salėje.

O dabar, prabėgus vieneriems metams, kūrybinių darbų paroda „Laisva Lietuva“ sugrįžo į Sidabravą. Ji eksponuojama miestelio bibliotekoje. Dėl karantino sąlygų ir kitų judėjimo reikalavimų, paroda grožėtis bus galima tik virtualiai, tačiau vaikų perteikiamos kūrybinės idėjos, šviesios mintys bei šiluma sklinda nepaisant uždarytų durų.

Ačiū šauniesiems dailininkams ir jų mokytojoms. Pasidžiaukime ir pasigrožėkime. Kviečiu peržiūrėti vaikų darbus čia, gimnazijos svetainėje.

Sidabravo gimnazijos mokinių kūrybiniai darbai „Sveikiname Lietuvą“.

Virtuali paroda, skirta vasario 16 d.