Tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės įsitraukimą į aplinkosaugines veiklas, sprendžiant klimato kaitos problemas ir DV tikslų įgyvendinimo galimybes ugdymo įstaigoje, ugdant asmenines, socialines, kritinio mąstymo ir globalios atsakomybės kompetencijas.

Geografijos mokytoja G. Bieliauskaitė, muzikos mokytojas E. Janeliūnas, technologijų mokytoja D. Masiliūnienė, fizinio ugdymo ir žmogaus saugos mokytoja V. Masėnienė 5-8, 1g-3g klasių mokinius pakvietė į renginį „Mūsų rankos saugo Žemę“, Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

2022 zemes dienai1M 2022 zemes dienai2M 2022 zemes dienai3M

Mokiniai ne tik dainavo dainas apie gėles, medžius, dangų ir vandenį, akomponuojant muzikos mokytojui Eugenijui J., bet ir sprendė mokytojos Vitos M. pateiktą aplinkosauginį testą „Ar žinai?“. Technologijų mokytojos Dianos M. skirtą praktinę užduotį – sukurti plakatą Pasaulinei Žemės dienai, mokiniai atliko kūrybiškai ir su dideliu susidomėjimu. Geografijos mokytoja Gitana B. klasių komandoms paruošė įvairias logines, kryžiažodžio, „Valgoma – nevalgoma“, „Rutuliuko iššūkio“, „Kas vikriau“ užduotis, kurios privertė padirbėti ir susimąstyti ne vieną. Mokiniai aktyviai ir sumaniai atlikinėjo užduotis, o mokytojai audringai juos palaikė.

Susumavus visų rungčių rezultatus, 1g kl. mokiniai laimėjo III vietą (auklėtoja A. Urbaitienė), 8 kl. mokiniai – II vietą (auklėtoja A. Blužienė), o nugalėtojais tapo 2g kl. mokiniai (auklėtoja S. Morkūnienė). Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, o visiems kitiems dėkojame už dalyvavimą!

„Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis.“ /V. Karalius/