Dabar lankosi

Dabar svetainėje 206 svečiai ir narių nėra

     Pasaulyje Tarptautinė vaikų knygos diena minima balandžio 2-ąją, danų pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimimo dieną.

     Šiais metais gimnazijos mokyklos bibliotekoje Vaikų knygos dienai skirti renginiai vyko visą savaitę. „ Aš esu knyga, perskaityk mane“,  – taip pavadinome šių metų renginių savaitę. Jos tikslas – įkvėpti skaitymo meilę ir atkreipti dėmesį į vaikų knygas.

     Vaikų laukė nuotaikingi renginiai, viktorina „Ką žinai apie H. K. Anderseno pasakas“, paroda „Didysis pasakininkas Hansas Kristianas Andersenas“, garsinis pasakų skaitymas, knygų pristatymai, kita įdomi veikla.

vaiku knygos diena 2023 1 vaiku knygos diena 2023 2 vaiku knygos diena 2023 3

     Savaitė prasidėjo nuo 2 ir 1 klasių lietuvių kalbos pamokų, kurių metu bibliotekininkė mokiniams pasakojo apie H. K. Anderseno gyvenimą, jo kūrybą, skaitė pasaką „Alavinis kareivėlis“. Antroje pamokos dalyje mokiniai iliustravo raides, kurios puoš jų sukurtą knygelę „ Abėcėlė“.

     Balandžio 6-7 d. bibliotekoje lankėsi 3 ir 4 klasių mokiniai. Bibliotekininkė pristatė spaudinių parodą skirtą H. K. Anderseno gyvenimui ir kūrybai, garsiai perskaitę pasaką „Puikioj adata“, o mokiniai aptarė šią ir kitas H.K. Anderseno pasakas. Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė viktorina. Laimėtojų laukė prizai. Atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti ir geriausi šių mokslo metų skaitytojai. Tai – Kotryna K. 1 kl. mokinė, Rugilė S. 2 klasės mokinė, Paulina S. 3 kl. mokinė, Ermita D. 4 kl. mokinė.

     Po susitikimo vaikai išsirinko knygas, kurias skaitys namuose. Galima tik pasidžiaugti, jog knygas su malonumu skaito tiek mergaitės, tiek berniukai. Juk perskaityta knyga gali padaryti gražesnę dieną, gali pajusti geras emocijas, suteikti jėgų naujiems darbams. Knygos – tai nuostabus pasaulis, kupinas paslapčių, nuotykių ir išminties. Pasaulis, kuris laukia Tavęs!


Bibliotekininkė Aušra Staškūnienė

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2024 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2
week 23 3 4 5 6 7 8 9
week 24 10 11 12 13 14 15 16
week 25 17 18 19 20 21 22 23
week 26 24 25 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com