Dabar lankosi

Dabar svetainėje 130 svečiai ir narių nėra

     SMK Aukštoji mokykla jau septintą kartą pakvietė į jaunimo festivalį „VibeLift2023“, kuris vyko Kaune, Žalgirio Arenoje.

     Šio festivalio tikslas buvo įkvėpti jaunus žmones drąsiai priimti iššūkius, išnaudojant savo fizinį ir vidinį potencialą, parodyti, kad kiekvienas esame savo sėkmės kūrėjas. Visus sužavėjo festivalio vedėjas Remigijus Žiogas. Festivalio pranešėjai, muzikos atlikėjai, renginio partneriai kvietė išjudinti kūną, mintis ir ryžtą svajonių išpildymui. Šiandien mokinys daug laiko praleidžia prie išmaniųjų technologijų, todėl dalyviai buvo kviečiami suvokti, koks svarbus kūnas ir jo galimybės gyvenant realiame, o ne virtualiame pasaulyje. Kiekvienas mokinys galėjo pasisemti naujų žinių ir patirčių. Pranešimus skaitė Vidas Bareikis, Indrė Stonkuvienė, Tomas Narkevičius (Free Finga), Nijolė Pareigytė, Darius Kniūkšta, Gabrielius Vagelis, Alanas Dzeranovas. Mokinius nustebino atlikėja dj nevykele. Abejingų nepaliko Nombeko Augustė, grupės „jauti“ vokalistas Džiugas Širvys, Evgenija Redko ir reperis Omerta. Jų patirtis labai naudinga jaunam žmogui. Linksmam iššūkiui pakvietė populiariausi jaunieji Lietuvos influeceriai – Andrius Talžūnas, Greta Sweet, Butomis, Aqua ir Artūras Stimo. Festivalio dalyviai labai laukė muzikinės dalies, kurioje savo dainas atliko Džiugas Joneikis, Vilius Popendikis ir Paulina Paukštaitytė. OG Version pasirodymas pakėlė festivalio dalyvius nuo kėdžių. Dauguma mokinių energingai šoko.

     Grįžome pavargę, bet pasiryžę vėl kitais metais važiuoti į jaunimo festivalį.

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Birželis 2023 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 22 1 2 3 4
week 23 5 6 7 8 9 10 11
week 24 12 13 14 15 16 17 18
week 25 19 20 21 22 23 24 25
week 26 26 27 28 29 30
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com