Dabar lankosi

Dabar svetainėje 120 svečių ir narių nėra

 

Pavardė,
vardas
 Išsilavinimas  Specialybė  Mokomieji dalykai,
kvalifikacinė kategorija
Pareigos 
 Navickienė
 Ligita
 aukštasis  anglų kalba,
pradinių  klasių pedagogika
 anglų k. M,
 prad. k. VM

 L. e. direktorės pareigas, direktoriaus pavaduotoja  ugdymui

 Antanaitienė
 Danguolė
 
 aukštasis  matematika   matematika MM

 mokytoja

 Balinskienė
 Ina
 aukštasis  lietuvių kalba  lietuvių k. ir literatūra VM  mokytoja, 8 kl. auklėtoja, būrelio vadovė
 Bieliauskaitė
 Gitana 
 aukštasis  fizika, 
 geografija
 chemija
 fizika MM, 
 geografija M
 chemija M
 mokytoja, mokytojų tarybos sekretorė, 4g kl. auklėtoja
 
 Blužienė
 Audronė
 aukštasis  prancūzų kalba  prancūzų k. MM  mokytoja, 1g kl. auklėtoja,
 metodinės grupės pirmininkė

 Bušeikienė
 Rasa

 aukštasis  rusų kalba  rusų kalba VM  mokytoja
 Čepaitienė
 Vita  
 aukštasis  specialioji pedagogika  logopedija, VM
 spec. pedagogė VM
 logopedė
 Gailienė
 Jūratė 
 
 aukštasis   lietuvių kalba  lietuvių k. MM  mokytoja, metodinės grupės pirmininkė
 Janeliūnas
 Eugenijus
 aukštasis   muzika, religijos
 mokslai
 (krikščioniška
 pedagogogika)
 muzika VM,
 tikyba VM
 mokytojas, būrelių vadovas
 Janušienė
 Stasė  
 aukštasis   prancūzų kalba  prancūzų k. MM  mokytoja,  7 kl. auklėtoja, metodinės grupės pirmininkė,
 metodinės tarybos sekretorė,
 mokinių tarybos koordinatorė
 Jocius
 Egidijus
 
 aukštasis   istorija   istorija VM,
 pilietinis ugdymas VM
 geografija VM
 mokytojas
 Jurevičienė
 Asta
 aukštasis  ikimokyklinis ugdymas,
  pradinių klasių pedagogika
 ikimokyklinis ugdymas M  ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 Lapelienė
 Svaja
 aukštasis  anglų kalba  anglų k. VM  mokytoja
 Leščinskienė 
 Daiva
 aukštesnysis  ikimokyklinis ugdymas  ikimokyklinis ugdymas M  ikimokyklinio ugdymo mokytoja, metodinės grupės pirmininkė
 Mančiauskienė 
 Živilė
 aukštasis  anglų kalba  anglų k. VM  mokytoja,  būrelio vadovė, 6 kl. auklėtoja
 Masiliūnienė 
 Diana
 aukštasis  technologijų 
 edukologija 
 technologijos MM  mokytoja, būrelio vad.
 Masėnienė
 Vita
aukštasis   kūno kultūra   kūno kultūra EM,
 žmogaus sauga EM
mokytoja, metodinės grupės pirmininkė, būrelių vadovė
 Matulevičienė  Toma   aukštasis 

 dailė,
 etika,
 braižyba

 dailė MM,
 etika M,
 braižyba M

 mokytoja, būrelių vad.
 Morkūnienė
 Silva
 aukštasis   biologija, 
 
 biologija MM  mokytoja, metodinės grupės pirmininkė
 Ožalinskienė 
 Laima
 aukštasis  pradinių  klasių 
 pedagogika
 prad. kl. VM  priešmokyklinio ugdymo gr. mokytoja,
 Sakalauskaitė
 Rasa
 aukštasis  ikimokyklinis ugdymas  ikimokyklinis ugdymas  ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 Skubrienė
 Janina 
 aukštasis   pradinių  klasių
 pedagogika
 prad. kl. MM  1 kl. mokytoja
  Šadbarienė  
 Irena  
 aukštesnysis  pradinių  klasių
 pedagogika
 pradinių kl. MM   2 kl. mokytoja
 Tamaševičiūtė
 Rita
 aukštasis   pradinių klasių
 pedagogika
 prad. kl. MM  3 kl. mokytoja, būrelio vadovė
 Tamošiūnienė
 Rūta
aukštasis  biologija,
 spec. pedagogika
 mokytoja MM,
 spec. pedagogas
mokytoja, spec. pedagogė, 5 kl. auklėtoja
 Urbaitienė
  Aiva 
 aukštasis  anglų-prancūzų kalba  anglų k. VM  mokytoja, 2g kl. auklėtoja, būrelio vadovė
 Vaičaitis
 Vytautas
 aukštasis  fizika, 
 informatika
 informacinės technologijos  MM  mokytojas, IT koordinatorius
 Žalienė
 Regina
 
 aukštasis   pradinių klasių
 pedagogika
 pradinių kl. MM  4 kl.mokytoja, metodinės grupės pirmininkė, atestacinės komisijos sekretorė

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendorius

Paskutinį mėnesį Gruodis 2022 Kitą mėnesį
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
week 48 1 2 3 4
week 49 5 6 7 8 9 10 11
week 50 12 13 14 15 16 17 18
week 51 19 20 21 22 23 24 25
week 52 26 27 28 29 30 31
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com