Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimimo diena.

Vasario 24 dieną, gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka „Gimtosios kalbos šaltinėliai“, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Penktokai apie roplius mokėsi gimnazijos bibliotekoje.

Tikslas: formuoti katalikiškų švenčių šventimo tradicijų ir papročių laikymosi įpročius, keliant bendruomenės etnokultūrinį raštingumą.

Kokia kūno odos funkcija organizme ir kokių veikliųjų medžiagų reikia jos apsaugai?

Kas yra protistai?

Tikslas – skatinti mokinių pilietinį iniciatyvumą, fizinį aktyvumą, atsakingumą, sprendžiant aplinkosaugines problemas, keliant aplinkosauginį raštingumą bei įgyvendinant klimato kaitos prevenciją.

Mokytojos Toma Matulevičienė ir Rūta Tamošiūnienė 5 klasės mokiniams vedė integruotą gamtos ir žmogaus bei dailės pamoką „Laimingi santykiai“, įgyvendinant Sveikatos, lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai (SLURŠ) ir Gyvenimo įgūdžių programas.

Sidabravo gimnazijos penktokai ir šeštokai dalyvavo edukacijoje „Apie disleksiją paprastai“. Edukaciją vedė Lietuvos aklųjų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danguolė Kaktavičienė.

Kad ir akmenukai seka nuostabiai gražias pasakas, priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniai įsitikino atėję į gimnazijos biblioteką.

Sidabravo gimnazijoje buvo paminėta Europos kalbų diena.

Rugsėjo 22 d. gimnazijos bibliotekoje pirmą kartą apsilankė priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniai.

Paskutinį mėnesį Gruodis 2022 Kitą mėnesį
week 48 1 2 3 4