Svetainėje lankosi 76 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijavo Birželio 14-osios – Gedulo ir vilties dienos paminėjimą Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigose, nes šiemet yra minimos 78-osios pirmųjų trėmimų metinės, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Jau baigiantis vasariui Jaunųjų gamtininkų būrelis pakvietė visus mokinius dalyvauti akcijoje „Pagamink paukšteliams namelius“.

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms.

Radviliškio rajono Sidabravo gimnazijos mokiniai, bendruomenė geranoriškai ir aktyviai prisidėjo prie 5-osios Solidarumo akcijos „Gelbėkit vaikus“ organizavimo ir pravedimo.

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena.

Valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos vaikų ir jaunimo centras organizavo pilietinę akciją „Lietuva kviečia“.

Saulėtą paskutinio balandžio šeštadienio rytą, Radviliškio girininkijos Linkaičių miške į VĮ Valstybinių miškų urėdijos Radviliškio regioninio padalinio organizuotą simbolinį miškasodį „Lietuvai 100“, skirtą valstybės istorinės sukakties įamžinimui, atvyko ir Sidabravo gimnazijos bendruomenės atstovai.

Prezidentės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ įsijungė į „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“ sukurdama interaktyvų testą, kuris padeda atpažinti ir įveikti patyčias. Testą rasite čia: http://uzsaugialietuva.lt/testas/

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui Radviliškio r. Sidabravo gimnazijos bendruomenė dėkoja Lietuvai ir visiems siunčia kuo šilčiausius sveikinimus jubiliejinio Lietuvos gimtadienio proga.

Pasaulinė psichikos sveikatos diena – tai dar vienas priminimas, paraginimas ir galimybė mums visiems įsigilinti į psichikos sveikatos problemas ir atsigręžti į tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos.

Gera vaiko savijauta bei sveikata yra vienas svarbiausių jo normalaus vystymosi aspektų.

Kasmet Sidabravo gimnazijos mokiniai rugsėjo 22-ąją mini Dieną be automobilio.

Paskutinį mėnesį Birželis 2019 Kitą mėnesį